Rehvivahetuse aja broneerimine on mugav ja kiire! 

Rehvivahetuse aeg on käes

Rehvivahetus, hoiustamine ja lisatööd - oleme sulle kõigega abiks!

Vaata lähemalt

Sinu auto tulede seisukord

Kas sinu Toyota on pimedal ajal sõiduks valmis?

Sinu Toyota väärib parimat!
Vaata lähemalt

Klaasipuhastid ja pidurid

Kas oled talvisteks sõitudeks valmis?

Hoolite, et auto klaasipuhastid ja pidurid oleksid parimas töökorras - kontrollime kõik üle!
Vaata lähemalt

Miks valida Toyota Amservist

Toyotat on nimetatud kõige imetlusväärsemaks autotootjaks ning selle hinnangu aluseks on Toyota jäägitu pühendumus klientide soovide täitmisele. Amservis meie inimesed hoolitsevad lugupidamisega ühtse perena iga kliendi kui iseenda külalise eest.

Rahakotisõbralik

Õiglase hinnaga kvaliteetsed teenused ja tooted, tagavad meie klientidele pikaajalise rahulolu.

Turvaline

Meie asjatundlikud spetsialistid näevad iga päev vaeva, et sõidukite tehniline olukord oleks vastavuses kõigi turvanõuetega, et meie kliendid saaksid nautida muretuid kilomeetreid.

Keskkonnasõbralik

Peame väga oluliseks, et "jalajälg", mille endast maha jätame, oleks võimalikult väike. Teeme oma igapäevases töös suuri pingutusi, et keskkonnasõbralikult ja jätkusuutlikult tegutseda.

Mugav

Kõik sõidukiga seonduv leiab lahenduse Amservis! Uued sõidukid, hooldus, remont, kasutatud autode müük ja varuosad - oled õiges kohas, meie aitame!

Ökonoomne

Pikad hooldevälbad, usaldusväärsus ja madal kütusekulu muudab Toyota praktiliseks ja majanduslikult mõistlikuks valikuks.

Uudised

30.09.2021 19.18

Autoga linnast loodusesse: valik kohti ca 30 sõiduminuti kaugusel

Pikemate puhkuste perioodi lõpp ja linna naasmine, aga ka üritustele seatud piirangud ei tähenda, et nädalavahetused ja vaba aja peaks nüüd vaid koduseinte vahel veetma. Vaata lähemalt, kuhu jõuad linnast kõigest mõnekümne sõiduminutiga.

19.09.2021 19.24

Rahvusooper Estonia perepäev autoteeninduses juhatas sisse teatri juubelinädala

Rahvusooper Estonia tähistab sel aastal 115. sünnipäeva. Teater alustas juubelinädalat perepäevaga Amservi autoteeninduses, kus kõik soovijad said teha proovisõitu ja minna uudistama teeninduse töökoda. Uue hooaja alguseks ja ümmarguse sünnipäeva märkimiseks andis Amserv rahvusooperi valdusesse kolm uut autot.

05.08.2021 19.39

Alexela avamerepurjetamise maailmameistrivõistlused

6.-14. augustil võõrustavad Kalevi Jahtklubi ja Tallinna Olümpiapurjespordikeskus Tallinnas esmakordselt avamerepurjetamise maailmameistrivõistlusi.Alexela avamerepurjetamise maailmameistrivõistlused toovad Tallinnasse pea tuhatkond purjetajat üheteistkümnest riigist

Millist mudelit valida?

Leia oma soovide järgi kõigi autode seast sobivaimad

MyT app androidile ja iOS’ile

Ükskõik kas oled autos või sellest eemal, MyT abil saad säilitada täieliku kontrolli oma Toyota üle, sest rakenduses on hulk uusi digiteenuseid, mis muudavad sõitmise turvalisemaks ja meeldivamaks.

Lae alla MyT app