Toyota elektrifitseeritud autod


 

Iga valik loeb

Meie elud, eelistused ja harjumused on erinevad. Igaüks peaks saama nautida mugavaid ja säästlikke liikuvuslahendusi, mis sobivad just talle. Seetõttu ongi Toyota valikus neli elektrifitseeritud jõuallikat: hübriid, pistikhübriid, täiselektriline ja vesinik.

Mõnel elektrifitseeritud autol, nagu hübriidil ja pistikhübriidil, on ka bensiinimootor ja need lülituvad sujuvalt kahe jõuallika vahel. Teistel, nagu Toyota bZ4X, on puhtalt elektrilised jõuallikad. Nii saad Sina valida just omale sobivaima tehnoloogia ja nautida oma igapäevaseid sõite.

Leia sobiv Elektrifitseeritud Toyota

Vaata lisa

 

Placeholder image

Hübriid

Elektri ja bensiini jõud kahe maailma parimaid omadusi ühendavas täiustatud jõuülekandes.

Laadimisvaba
Tangi tavaliselt
Sõida tavaliselt
Väike heitkogus
Väike kütusekulu

Placeholder image

Pistikhübriid

Võimas hübriidtehnoloogia ja täiselektriline võimekus igapäevasõitude tegemiseks elektrirežiimis.

Tangi tavaliselt
Sõida tavaliselt
Lihtne laadimine
Täiselektriline võimekus
Võimas ja säästlik 

Placeholder image

Täiselektriline

Akutoitega elektriautod sõidavad ainult aku jõul, pakkudes sõidurõõmu ja madalat heitetaset.

Dünaamiline sõit
Lihtne laadida
Suur sõiduulatus
Sujuv ja vaikne

Placeholder image

Vesinik

Mirai ühendab tipptasemel tehnilised uuendused elegantse kujunduse ja dünaamilise sõiduga, jättes endast maha vaid puhta vee.

Kiire tankimine
Puuduvad kahjulikud heitmed
Mugav sõit elektri jõul
Suur sõiduulatus 

Enesekindlalt igal teel

Sõiduulatus

Sõiduulatusel on oluline roll elektri jõul liikumisel. Meie hübriidmudelite kasutamine on väga lihtne – neid tangid tavalisel viisil bensiiniga. Vesiniku-, pistikhübriid- ja elektrimudelitel on aga igaühel oma eelised. Siin on ülevaade sellest, milline variant sobib kõige paremini Sinu sõiduvajadustega.

Laadimine

Laadimine on lihtne nii kodus kui ka avalikes laadimisjaamades. Meie hübriide ja pistikhübriide saab tankida tavapäraselt bensiiniga, kuid sõita siiski elektri jõul. Vesinikkütuseelemendiga elektriautot tankides saad vaid mõne minutiga sadade kilomeetrite pikkuse sõiduulatuse. Vaata lähemalt, kuidas oma elektrifitseeritud Toyota sõiduki kõiki võimalusi maksimaalselt ära kasutada. 

Üleminek tasub ära

Vähenda oma jalajälge

Elektrifitseeritud autodel on palju eeliseid. Väiksem CO₂ heitkogus tuleb kasuks keskkonnale ja tähendab ühtlasi väiksemaid sõidukimakse.

Vali sobiv laadimisviis

Elektriauto üks eeliseid on laadimine Sulle sobival ajal ja kohas. Saad autot laadida nagu telefoni öösel kodus, siis kui ise magad – see on soodne ja lihtne viis.

Kasuta maksusoodustusi

Elektriautodele kehtivad maksusoodustused ja ostutoetused muudavad ülemineku veel soodsamaks.

Väiksem kütusekulu

Kui plaanid elektriauto laadimise endale sobivale ajale, võib see olla ajasäästlikum ja soodsam kui bensiini- või diiselmootoriga auto tankimine.