Toyota Relax garantii - 10 aastaks, igale Toyotale

Toyota Relax garantii

Toyota on ainus autotootja, kes annab nii uutele kui ka vanadele mudelitele 10-aastase Toyota Relax garantii. See on oluline kinnitus, et meie autode kvaliteet, usaldusväärsus ja vastupidavus on suurepärasel tasemel ka pärast aastaid kasutamist.

Toyota Relax garantii algab pärast igat hooldust kuni Sinu Toyota saab 10-aastaseks või täitub läbisõit 185 000 kilomeetrit.

Toyota Relax – täielik meelerahu

  • Esimene 10-aastane garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
  • Toyota Relax garantii algab iga hooldusega ja kestab 12 kuud või läbisõidu 15 000 kilomeetri täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub (vaata tingimusi)
  • Toyota Relax garantii hoiab Sinu sõiduki turuväärtust
  • Kõiki hooldus- ja garantiitöid, mis on seotud Toyota Relaxiga, teevad sertifitseeritud mehaanikud originaalvaruosadega Toyota esinduses vastavalt tootja kõrgetele kvaliteedistandarditele
  • Toyota Relax garantii kehtib ka välismaalt toodud sõidukitele (vaata tingimusi)
  • Toyota Relax garantii laieneb pärast Baltikumi Toyota ametlikus remonditöökojas tehtud korralist hooldust ka siis, kui varasema hoolduse kohta puuduvad andmed
  • Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022

Toyota Relax hoiab Sinu Toyota parimas korras pikki aastaid.

Toyota Relax garantii

Toyota Relax garantii

 
 
 

Garantii kuni 10 aastaks või kuni 185 000 kilomeetri täitumiseni

Toyota Relax garantii hakkab kehtima pärast korralist hooldust, kui tootjagarantii on lõppenud. Toyota Relax garantii kehtib kuni järgmise korralise hoolduseni ehk tavapäraselt 12 kuud või läbisõidu 15 000 km täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub. See pikeneb pärast igat hooldust. Täpsemat infot saad Toyota edasimüüjalt ning Sinu sõiduki hoolduse intervallid on kirjas omaniku käsiraamatus.

** Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siit.
Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta meiega ühendust.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas tootjagarantii on sama, mis Toyota Relax garantii?

Ei. Toyota pakub 3-aastast (või kuni 100 000 km) tootjagarantiid ja 1-aastast 24/7 maanteeabi igale uuele autole. Toyota Relax pakub garantiid 1 aastaks või kuni 15 000 km täitumiseni tingimustel, mis on kirjas Toyota Relax garantii tingimuste brošüüris.

Siiski, Toyota Relax garantii on Toyota sõidukite lisagarantii, mis hakkab kehtima pärast ametlikus Toyota remonditöökojas tehtud korralist hooldust, kui 3-aastane tootjagarantii on lõppenud või sõiduki läbisõit on üle 100 000 kilomeetri.

Kui Sinu Toyota vastab kõigele Toyota Relax garantii tingimuste brošüüris toodule, siis hakkab Toyota Relax garantii kehtima automaatselt pärast esimest korralist hooldust, mis on tehtud Baltikumi Toyota ametlikus remonditöökojas. Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022.

Toyota Relax garantii tingimused erinevad mõneti Toyota tootjagarantii tingimustest. Kõigi tingimustega saad tutvuda siin

Toyota Relax garantii hakkab kehtima, kui sõidukil on läbi saanud 3-aastane / kuni 100 000 km tootjagarantii ja sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Toyota remonditöökojas.

Kõikidele Toyota Approved kasutatud autodele kehtib 24-kuuline garantii. Toyota Relax garantii hakkab kehtima, niipea kui eelmine garantii lõppeb ja kui sõiduk on läbinud korralise hoolduse ametlikus Toyota remonditöökojas.

Ei. Toyota Extracare’i ei saa asendada Toyota Relax garantiiga. Olemasolev garantii kehtib kuni Extracare’i lepinguperioodi lõppemiseni. See asendatakse automaatselt Toyota Relax garantiiga, kui Toyota Extracare lõppeb ning sõiduk läbib korralise hoolduse ja vastab Toyota Relax garantii tingimustele

Ei. Toyota Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Toyota läbib korralise hoolduse ametlikus Toyota remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele, mis on kirjas Toyota Relax garantii tingimustes

Jah, Toyota Relax kehtib kõigile Toyotadele, mis on toodetud Euroopa turule.

Toyota Relax garantii ei hõlma hübriidi veojõuaku garantiid. Veojõuaku garantii kehtima hakkamiseks / pikendamiseks tuleb läbida eraldi hübriidi veojõuaku kontroll.

Ei. Toyota Relax garantii hakkab kehtima automaatselt, kui Sinu Toyota läbib korralise hoolduse ametlikus Toyota remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigele, mis on kirjas Toyota Relax garantii tingimustes

Enamasti, aga esineb mõningaid erandeid. Toyota Relax garantii kehtivuse kohta välismaal leiad infot Toyota Relax garantii tingimustest, mida saad lugeda siit

Toyota Relax garantii hakkab kehtima iga kord, kui Sinu Toyota läbib korralise hoolduse ametlikus Toyota remonditöökojas ning sõiduk vastab kõigile tingimustele. Sellel konkreetsel juhul saab sõiduk Toyota Relax garantii, mis kehtib 1 aasta või kuni 15 000 km läbimiseni alates hoolduse läbimise päevast.

Muidugi. Kui müüd oma sõiduki, siis kehtivad kõik Toyota Relax garantii eelised ka uuele omanikule, kui ta viib sõiduki hooldustöödeks ametlikku Toyota remonditöökotta.

Ei, Toyota Relax garantii ei sisalda maanteeabi.

Jah, peale Toyota Relax garantii pakuvad Toyota esindused laia valikut eeliseid Sulle ja Sinu sõidukile.

Alustuseks, kõiki töid teevad sertifitseeritud mehaanikud Toyota originaalvaruosadega, mis vastavad rangeimatele kvaliteedistandarditele. See tagab Sinu Toyota kaua kestva usaldusväärsuse ja mugavuse ning Sulle meelerahu – kõik, mida oma Toyota juures juba armastad.

Toyota hooldustöökodades on varustus, mille on heaks kiitnud tootja, ning mehaanikud läbivad pidevalt koolitusi uute tehnoloogiate, elektriliste jõuallikate, ohutus- ja juhiabide teemal. Lõpuks, meie hooldustöökodade hinnakujundus on alati läbipaistev ja taskukohane ning tänu sellele on välistatud negatiivsed üllatused.