Amservist

Amserv - Toyota on meie südames!

30 aastat usaldusväärsust ja pühendumust

Juba 30 aastat oleme Amservis üles ehitanud teenindus- ja müügivõrku, mille eesmärgiks on pakkuda oma klientidele palju enamat kui tavaline autohooldus. Selle teekonna jooksul oleme müünud ligi 30 000 uut Toyotat, teinud üle 130 000 autohoolduse ja loonud pikaajalisi kliendisidemeid.

Me väärtustame oma meeskonda ja oleme uhked, et paljud töötajad on meiega olnud ettevõtte algusaastatest peale. Meie inimesed on meie uhkus!

Parim klienditeenindus
 

Meie südames on Toyota ja see kirg kajastub kõiges, mida teeme. Soovime pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenindust. Kui oled külastanud Amservi Järve või Amserv Pärnu esindust, siis tea, et oled kogenud Baltimaade parimat Toyota klienditeenindust. Just nii on meid kliendid tagasiside põhjal hinnanud. 

Meie ambitsioonid ei piirdu aga vaid kahe esindusega. Me pakume kõrgetasemelist teenindust kõikides Amservi esindustes üle Eesti. See tähendab, et pöörame personaalset tähelepanu iga Sinu soovile ja murele ning leiame alati parima lahenduse.

Amserv - see on enamat kui autohooldus
 

Amserv pakub kompleksseid lahendusi kõikidele autoomanikele. Meie teenuste hulka kuuluvad:

  • Uute ja kasutatud Toyotade müük
  • Hooldus ja remont
  • Sõidukite varuosad ja lisavarustus
  • Kindlustus
  • Liising

Sinu usaldusväärne partner automaailmas


Oleme pühendunud oma klientidele parima võimaliku teenuse pakkumisele. Amserv on Sinu usaldusväärne partner autode müügi- ja hoolduse valdkonnas. Oled alati oodatud külastama meid ükskõik millises Amservi esinduses üle Eesti. Meie pikaajaline kogemus annab Sulle kindluse, et auto on alati heas kätes. Tule ja veendu selles ise. 

Amserv - see on tunne, et Sinu auto on hoitud!