Amserv toetab kultuuri ja aktiivset eluviisi

Soovime luua tugevaid partnerlussuhteid, mis põhinevad pikaajalisel vastastikku kasulikul koostööl. Kõik meie toetusprojektid põhinevad organisatsiooni ärifilosoofial ja väärtustel, panustades positiivselt ühiskonda.

Toetame kultuuri ja Eesti teatreid

Väärtustame neid, kes oma tööga ehitavad silla nii inimeste kui põlvkondade vahele, neid kes pakuvad positiivseid emotsioone ja elamusi, muutes oma tegevusega Eesti kultuuri elujõuliseks.

Tunnustame ja toetame teatri ja muusika vallas tegutsevate inimeste tööd ning panust Eesti kultuurimaastikul.

Amserv toetab Eesti teatreid:
 

  • Rahvusooper Estonia
  • Draamateater
  • Teater Vanemuine
  • Endla Teater

Toetame noori, sporti ja aktiivset eluviisi

Väärtustame aktiivset eluviisi ja sportlikkust ning soovime kaasa aidata inimeste korrapäraste liikumisharjumuste kujunemisele.

Toetame nii rahvasporti kui laiemalt levinud suviseid spordialasid, mis pakuvad võimalust veeta rohkem aega värskes õhus ning olla füüsiliselt aktiivne.

Hoolime neist, kes alles astuvad suurde ellu. Toetame noori purjetajaid, et nad jõuaksid tippu. Meie kindlale panusele saavad täna toetuda kaheksa erinevat jahtklubi, purjeseltsi, - kooli ja - tiimi üle Eesti.

Amserv Toyota Sailing Team. Peasponsorina toetame 2023/2024 hooajal Amserv Toyota Sailing Teami purjetajate meeskonda. Jälgi Amserv Sailing Team Facebookis (link).

Kalevi Jahtklubi ja Kalevi Purjespordikool. Kalevi Jahtklubi (KJK) on kodusadamaks sajale väikelaevale ja paarikümnele külalisalusele. KJK koondab igas vanuses purjetajaid ja meresõpru, kokku on jahtklubil liikmeid üle 600. Kalevi Purjespordikoolis õpib ca 90 last vanuses 8-19 aastat. Vaata lähemalt https://www.kjk.ee/