Toyotast

 

Toyota kvaliteedilubadus

„Nüüdsest peale on minu soov, et kõik ühendaksid oma pingutused ja leiaksid üheskoos tee kvaliteetsõidukite valmistamise juurde."

Kiichiro Toyoda 
Toyota Motor Corporationi asutaja, mai 1939 

Miski pole nii hea, et seda ei saaks teha paremaks. Seetõttu üritame pidevalt kõike täiustada. See ei ole juhtlause ega loosung, mille võib riputada seinale ja järgmisel hetkel unustada. See on lihtsalt viis, kuidas asju teha. Meil on selle jaoks oma sõna - 'kaizen'. See tähendab pidevat arengut ning moodustab põhimõtte, mis juhib meid püüdlustes üleüldise kvaliteedi poole.

Kvaliteedipüüdluste tulemuseks on reaalsed eelised, mis parandavad meie klientide elu kvaliteeti. Oleme selles kindlad, kuna meie kliendid hääletavad pidevalt Toyota poolt kliendirahulolu sõltumatutes ülevaadetes.

See tuleb ilmsiks ka väljapaistvatest tulemustest, mida Toyota on saavutanud Euro NCAP ohutustestides. Kõige rohkem tunnetame seda aga seetõttu, et loeme enda kohuseks selgitada välja, kuidas tagada oma klientidele parim omanikukogemus alates auto ostmisest kuni müümiseni. Sinu jaoks tähendab see, et iga kord, kui istud Toyota rooli ja käivitad mootori, valdab Sind täielik enesekindlus ja turvatunne. Kindlustunde aluseks on teadmine, et auto on konstrueeritud ja valmistatud kõrgeimate kvaliteedi- ja töökindlusnormide järgi.  Toyota puhul ei ole kvaliteet pelgalt lubadus, see on eluviis.