Tutvu Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautoga

Vaata lisa

Miks kütuseelemendiga elektrisõiduk?

Placeholder image

Tangitud viie minutiga

Toyota kiiresti ja lihtsalt tangitav elektriline vesinikkütuseelement toodab elektrit kütuseelemendiplokis vesiniku ja hapniku vahelise keemilise reaktsiooni abil. Vesinikupaagi täitmisele pumbast kulub vähem kui viis minutit, misjärel saad uuesti teele asuda ning sujuvat reisi nautida.

Placeholder image

Suurepärane sõiduulatus

Toyota vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid on täis suurepäraseid uuendusi, mis viivad Sinu sõiduelamuse uuele tasemele. Meie uusima põlvkonna vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid – nagu Toyota Mirai – on suurema sõiduulatusega kui ükski teine elektrisõiduk.

Placeholder image

Puhasta õhku kõikjal, kus sõidad

Toyota revolutsiooniline vesinikkütuseelemendiga elektritehnoloogia annab tõeliselt heitevaba sõidu. Vesinikkütuseelemendiga elektrisõidukid, mis eraldavad väljalasketorust vaid puhast vett, võivad muuta sõiduharjumusi ja tuua maailma puhtamad liikuvuslahendused.

Kuidas toimivad Toyota vesinikuautod?

Vesinikuenergia on meie tulevik. Viimasel kümnendil on vesinikust saanud sõidukite töökindel ja tavapärane energiaallikas, mis aitab keskkonda hoida.

Tankimine

Tangi oma autot samamoodi nagu bensiini- või diiselmootoriga sõidukit, kuid vesinikuga. Lihtsalt täida paak pumbast selleks ettenähtud vesinikutanklas.

Vesinik

Pärast sõiduki käivitamist kohtub kütuselemendis kütusepaagis hoitav vesinik sisselaskeavast tuleva õhuga. See keemiline reaktsioon tekitab elektrienergiat, millega saab laadida akut.

Regenereeriv pidurdamine

Kui pidurid aktiveeruvad ja sõiduk aeglustub, suunatakse muidu raisatud energia hoopis aku lisalaadimiseks.