1. Amserv / Toyota
  2. Uued autod
  3. Mirai

Värvid

Rattad

Salong

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Mirai Sedan FuelCell (182 hp) EV Premium

Mirai Sedan FuelCell (182 hp) EV Premium

Alates 74 200 €

Vali

Mirai Sedan FuelCell (182 hp) EV Ambassador

Mirai Sedan FuelCell (182 hp) EV Ambassador

Alates 81 300 €

Vali

Avasta vesinikuauto jõud

Vesinikuautode põlvkonna liidrina ühendab Toyota Mirai tipptasemel tehnilised uuendused elegantse kujunduse ja dünaamilise sõiduga, jättes endast maha vaid vee.

Silmapaistev disain, sundimatu jõud

Silmapaistev disain, sundimatu jõud

Täiesti uuele, pikema teljevahega platvormile ehitatud Mirai on laiem ja madalam. See annab madalama raskuskeskme ja parima teelpüsivuse. Pikem tagumine ülend rõhutab voolujoonelisust.

650 km puhast rõõmu

650 km puhast rõõmu

Mirai sõidab märkimisväärselt vaikselt ja on võrreldamatult mugav. Uudse vesinikkütuseelemendi kasutamine annab tõelise nullemissiooniga sõidu kuni 650-kilomeetrise sõiduulatusega.

Viimse detailini läbi mõeldud

Viimse detailini läbi mõeldud

Mirai tankimine on lihtne, see võtab aega kuni viis minutit ja sarnaneb tavaauto tankimisega. Kütusepump teeb kogu töö ära. Lihtsalt ühenda otsik ja pigista käepidet, lukustades selle paigale. Mirai arvuti saadab teabe pumbale ning paak täidetakse turvaliselt ja kiiresti.

Puhtam õhk kõikjal, kuhu sõidad

Puhtam õhk kõikjal, kuhu sõidad

Toyota esimene õhupuhastussüsteem eemaldab õhust kahjulikud saasteained, nagu vääveldioksiid ja lämmastikoksiid. Täiskasvanud inimene hingab aastas umbes 4 730 400 liitrit õhku. Mirai puhastab samasuguse õhuhulga 10 000 kilomeetri läbimisega.

Kuidas see töötab?

Kuidas see töötab?

Esimest korda Toyota sõidukil kasutatavas õhupuhastussüsteemis voolab kütuseelementi viidav õhk läbi aktiivsöefiltri, mis püüab kinni väikesed tolmuosakesed ja kahjulikud saasteained, nagu vääveldioksiid ja lämmastikoksiid. Seega puhastab Mirai sõidu ajal õhku ja sellest väljub puhtam õhk, kui sinna sisenes.

Uuendused Sinu käeulatuses

Ükskõik, kas sõidad lihtsalt kodu ja töökoha vahet või võtad ette pikema reisi – Toyota Mirais on Sul alati sõidu üle täielik kontroll.

Ainult üks puudutus

Ainult üks puudutus

Puutetundlik 12,3-tolline multimeediaekraan võimaldab sõitu kohandada oma eelistuste järgi, Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil saad mugavalt oma nutitelefoni kasutada. Ülisuurel esiklaasinäidikul aga saad näha järgmist suunamuutust, liiklusmärke ja kiirushoiatusi ning jälgida oma paiknemist sõidurajal süsteemi Lane Trace Assist abil.

Kõik Sinu pilgu all

Kõik Sinu pilgu all

Parkimisel kasutab intelligentne panoraamvaatemonitor nelja kaamerat, mis töötavad koos 12 anduriga tagamaks, et Mirai märkab objekte ja inimesi 360 kraadi ulatuses.

Ka auto taga olijad ei jää märkamata

Ka auto taga olijad ei jää märkamata

Isegi kui pagas või sõitjad varjavad tagaakna, annab Mirai digitaalse tahavaatepeegli eriti laia vaatenurgaga objektiiv selge ja terava panoraamvaate.

Ülim mugavus ja avarus

Toyota Mirai pakub Sulle puhast luksust. Julged, silmapaistvad detailid on kontrastiks diskreetse disainiga laiale ja avarale kokpitile.

Juhi mugavus

Juhi mugavus

Madalam sõiduasend suurendab pea- ja jalaruumi ning annab äärmiselt mugava istumisasendi.

Suurim mugavus ka tagaistujail

Suurim mugavus ka tagaistujail

Mirai paljude luksuslike detailidega sisustatud salong on uskumatult mugav. Tagaistujail on Mirais avaralt jalaruumi ning soojendusega ja ventileeritavad istmed. Salongi valgustust saab muuta vastavalt tujule, valikus on kaheksa režiimi.

Sõitjate mugavus

Sõitjate mugavus

Tagaistujad saavad käetoes oleva juhtpaneeli kaudu reguleerida kliimaseadme temperatuuri, et oma istet soojendada või jahutada. Integreeritud multimeediasüsteemi kaudu saab ka tagareas heli vastavalt soovile reguleerida ja nii on sõit kõigi jaoks veelgi mugavam.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Mirai varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel.

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ning jalg- ja mootorratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikel ja manöövrite tegemisel on päevasel ajal toeks ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi.

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

Kui süsteem ei tuvasta mõne aja jooksul juhi tegevust, kõlab juhi tähelepanu äratamiseks helisignaal. Kui juhi tegevust ei tuvastata endiselt, peatab EDSS sõiduki sujuvalt, hoides seda samal ajal ohutult sõidurajal. Samuti aktiveeritakse teiste liiklejate hoiatamiseks ohutuled ning ukselukustus avatakse, et päästeteenistus saaks vajaduse korral hõlpsalt ligi.

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

Ühendus loob uusi võimalusi

Ühendus loob uusi võimalusi

MyToyota rakendus on Sinu auto digiteenuste komplekt, mille abil saad oma elu lihtsamaks muuta.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Amservi esindusega.
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.