Maasturid

TOYOTA LINNAMAASTURID JA MAASTURID.
IGALE VAJADUSELE. IGALE MAITSELE.

Sõltumata sellest, kas Su igapäevane teekond kulgeb mööda linnatänavaid või käänulisi maanteid, võid kindel olla, et Toyotaga jõuad sihtkohta mugavalt, turvaliselt ja säästlikult. Toyotal on lai valik täishübriid-linnamaastureid igale maitsele ja vajadusele: Toyota C-HR, Yaris Cross, Corolla Cross ning meie SUV-pere uusim täiselektriline mudel – Toyota bZ4X. Ning kui vajad veelgi rohkem võimekust keerukamatesse oludesse, tee oma valik legendaarse RAV4, Land Cruiseri, 7-kohalise Highlanderi või kõikvõimsa Hiluxi vahel.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Toyota T-Mate süsteemide seas on hulgaliselt aktiiv- ja passiivohutusfunktsioone, mis toetavad Sind sõitmisel, manööverdamisel ja parkimisel ning seda nii linnas kui ka maastikul. Ohutussüsteemid kaitsevad Sind ja Su kaassõitjaid ning kõiki teisi liiklejaid.

T-Mate’is sisalduvad paljud Toyota Safety Sense ohutuspaketi funktsioonid, mis on iga Toyota maasturi ja linnamaasturi põhivarustuses. Nende seas on näiteks liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), kokkupõrke ennetussüsteem (PCS), kohanduv kiirushoidik (ACC) ja automaatsed kaugtuled (AHB)*.

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot esindusest.

Avasta Toyota T-Mate

Placeholder image

Täishübriid-elektriauto eelised

Toyota maasturite valikus on nii täis- kui ka pistikhübriide, mis ühendavad endas bensiinimootori võimsuse ja elektrimootori säästlikkuse, vähendades kütusekulu ja kahjulikke heitmeid Sulle kõige mugavamal kujul. Seetõttu ongi Toyota hübriidtehnoloogiast saanud uus normaalsus kõigile, kes soovivad igapäevaste valikutega anda panuse puhtama ja rohelisema tuleviku nimel.

Vaata lisa

Toyota Relax

Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota esinduses, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.

Vaata lisa