Toyota Relax garantii - 10 aastaks, igale Toyotale

Toyota Relax garantii

Toyota on ainus autotootja, kes annab nii uutele kui ka vanadele mudelitele 10-aastase Toyota Relax garantii. See on oluline kinnitus, et meie autode kvaliteet, usaldusväärsus ja vastupidavus on suurepärasel tasemel ka pärast aastaid kasutamist.

TOYOTA RELAX GARANTII ALGAB PÄRAST IGAT HOOLDUST KUNI SINU TOYOTA SAAB 10-AASTASEKS VÕI TÄITUB LÄBISÕIT 185 000 KILOMEETRIT

   

 

 TOYOTA RELAX – TÄIELIK MEELERAHU

  • Esimene 10-aastane garantii nii uutele kui ka kasutatud Toyota mudelitele
  • Toyota Relax garantii algab iga hooldusega ja kestab 12 kuud või läbisõidu 15 000 kilomeetri täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub (vaata tingimusi)
  • Toyota Relax garantii hoiab Sinu sõiduki turuväärtust
  • Kõiki hooldus- ja garantiitöid, mis on seotud Toyota Relaxiga, teevad sertifitseeritud mehaanikud originaalvaruosadega Toyota esinduses vastavalt tootja kõrgetele kvaliteedistandarditele
  • Toyota Relax garantii kehtib ka välismaalt toodud sõidukitele (vaata tingimusi)
  • Toyota Relax garantii laieneb pärast Baltikumi Toyota ametlikus remonditöökojas tehtud korralist hooldust ka siis, kui varasema hoolduse kohta puuduvad andmed
  • Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022

  

  

Toyota Relax hoiab Sinu Toyota parimas korras pikki aastaid.

Toyota Relax garantii

Toyota Relax garantii

GARANTII KUNI 10 AASTAKS VÕI 185 000 KILOMEETRI TÄITUMISENI

Toyota Relax garantii hakkab kehtima pärast korralist hooldust, kui tootjagarantii on lõppenud. Toyota Relax garantii kehtib kuni järgmise korralise hoolduseni ehk tavapäraselt 12 kuud või läbisõidu 15 000 km täitumiseni, olenevalt sellest, kumb enne täitub. See pikeneb pärast igat hooldust. Täpsemat infot saad Toyota edasimüüjalt ning Sinu sõiduki hoolduse intervallid on kirjas omaniku käsiraamatus.

Broneeri hooldus

Toyota garantii ja maanteeabi


Toyota prioriteediks on alati kliendi rahulolu. Meie jaoks on oluline, et saaksid loota oma Toyotale mistahes hetkel ja olukorras.

Toyota panustab iga auto tootmisse palju aega ja pühendumust. Kõik selleks, et Sinu igapäevasõidud mööduksid muretult. Kui peaksid siiski vajama meie professionaalset abi, oleme Sinu jaoks alati olemas.


Toyota Relax garantii kuni 10 aastaks**

Igale uuele ja kasutatud Toyotale kehtib Toyota Relax garantii kuni 10 aastat. Selle 10-aastase perioodi sisse kuulub uue auto puhul Toyota 3-aastane tootjagarantii, mis hakkab kehtima sõiduki registreerimiskuupäeval. Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii, kui ka edasised korralised hooldused tehakse Toyota edasimüüja juures. Iga Toyota esinduses tehtud hooldusega kaasneb täiendav 12-kuuline garantii ja seda kuni sõiduki 185 000 kilomeetrise läbisõiduni või 10 aasta vanuseks saamiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.Lisaks Toyota Relax garantiile kehtivad Toyota sõidukitele ka all olevad garantiikatted:


3-aastane tootjagarantii*

Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Rohkem infot


10-aastane hübriidi veojõuaku garantii*

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi veojõuaku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et Sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras.

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses hoolduse teostamisel on Sinu jaoks tasuta.

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2019.

Enne 01.01.2019 Euroopa Liidust ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset saab pikendada lisatasu eest veel kuni 5 aastaks pärast hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat / 100 000 km) lõppemist, kui autot hooldatakse regulaarselt Toyota esinduses ning hoolduse käigus vaadatakse üle ka hübriidsüsteem.


10-aastane maanteeabi*

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib Sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni.
Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota ametlikust esindusest alates 01.01.2020.


12-aastane korrosioonigarantii*

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

Proace’idele ja Hiluxi kabiinile kehtib 6-aastane korrosioonigarantii. Hiluxi kastile kehtib 3-aastane korrosioonigarantii.


3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii*

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.


Toyota Approved kasutatud sõidukite garantii ja maanteeabi 24 kuuks*

Toyota Approved kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida Sa kasutatud auto soetamise puhul ootad ning vajad. Lisaks anname Sulle ka täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid. Toyota Approved lisagarantii võib hõlmata vaid Euroopas müüdud, Euroopa turu jaoks toodetud Toyota sõidukeid, mis on ostetud Euroopast Toyota ametlikust esindusest, mille esimese registreerimise kuupäevast on möödas vähem kui 10 aastat ja läbisõit on alla 185 000 km.


3-aastane garantii Toyota originaallisavarustusele*

Uuele autole paigaldatud Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.


** Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siit.
Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta meiega ühendust.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!

Broneeri teenindusKüsi pakkumistAmservi esinduste kontaktid