1. Amserv / Toyota
  2. Uued autod
  3. Prius Plug-in Hybrid

Värvid

Rattad

Salong

Sama nimi, uus sisu

Tundmatuseni muutunud uus Prius Plug-in Hybrid ületab ootusi. Uus, stiilne ja varasemast säästlikum Prius Plug-in Hybrid on julge ning uuenduslik. See auto on tõeline innovatiivsuse musternäide.

Dünaamiline disain

Uue Prius Plug-in Hybridi uudne olemus väljendub selle ainulaadses disainis. Efektsel ja parema aerodünaamikaga täiustatud Prius Plug-in Hybridil on madal katusejoon ja kupeelikud proportsioonid. Dünaamiline ja emotsionaalne – sellist Prius Plug-in Hybridi pole Sa kunagi varem näinud.

Legendaarne nimi, uus stiil

Legendaarne nimi, uus stiil

Sa tead seda nime, ent Sa pole seda kunagi varem sellisena näinud. Nüüd on uue Prius Plug-in Hybridi nimi uhkelt esile toodud ja rõhutatud efektsete täislaiuses tagatuledega.

Laadimine

Laadimine

Saad Prius Plug-in Hybridi täielikku potentsiaali ära kasutada korrapärase laadimisega kodus või liikvel olles. Sage laadimine optimeerib jõuallikat, vähendab kütusekulu ja tagab elektrirežiimis pikema sõiduaja.

Kupeelikkus ja praktilisus

Kupeelikkus ja praktilisus

Väga sageli seab funktsionaalsus ohtu vormi. Prius Plug-in Hybridi puhul see aga nii ei ole. Uue Prius Plug-in Hybridi tagumiste uste käepidemed on peidetud C-piilaritesse, nii säilib sõiduki voolujooneline kupeelikkus.

Piiritud võimalused

Piiritud võimalused

Miski ei iseloomusta uue Prius Plug-in Hybridi disaini- ja inseneritöö geniaalset harmooniat paremini kui auto panoraamkatus Skyview*, mis täidab salongi mõnusa päikesevalgusega.

* Saadaval Luxury varustustaseme puhul.

Päikesepaneeliga katus

Päikesepaneeliga katus

Päikesepaneeliga katus* muudab päikesevalguse elektrienergiaks ja nii saab akut tasuta laadida. See suudab tekitada elektrirežiimil kuni 8 km sõiduulatuse päevas või 1200 km aastas. * Varustustasemel Premium standardvarustuses.

Kindel hoiak

Kindel hoiak

Uus Prius Plug-in Hybrid on igas mõttes teerajaja tänu uuele atraktiivsele disainile, mis lausa nõuab tähelepanu. Auto enesekindlat olekut rõhutavad võimsad 19-tollised veljed.

Kodu. Kus iganes Sa viibid

Uus ruumikas ja rafineeritud Prius Plug-in Hybrid, mille nutikas kujundus tundub puudutamisel mõnus, on uuendusmeelne nii seest kui ka väljast. Sa istud madalal dünaamilises, ent mugavas sõiduasendis ning lakoonilise kujundusega kokpit ja meelelist naudingut pakkuv salongiviimistlus rõhutavad uue Prius Plug-in Hybrid'i esmaklassilist iseloomu.

Tõeline elegants

Tõeline elegants

Ergonoomilised istmed ja omavahel hästi kokku sobivad armatuurlaua disainielemendid loovad salongis harmoonilise ja värskendavalt muretu üldmulje.

Kontroll on Sinu käes

Kontroll on Sinu käes

Stiilne keskkonsool on ühtlasi ka läbimõeldult funktsionaalne. Lisaks ergonoomilisele käigukangile on seal laadimispesad, topsihoidikud ja koht telefonile.

Nutikas valgustus

Nutikas valgustus

Uue Prius Plug-in Hybridi salongi meeleoluvalgustus mõjub lõõgastavalt, aga on ühtlasi ka funktsionaalne. Valgustus on seotud auto ohutus- ja sõiduabisüsteemidega ning ohtude korral hoiatab vilkumisega.

Pingevaba sõit

Pingevaba sõit

Uus Prius Plug-in Hybrid on oma lihtsuses luksuslik. See on just see koht, kus end mõnusalt tunda – auto teljevahe on nüüd pikem, mugavust rohkem ja salongki täielikult ümber kujundatud.

Kaks DNA-d, üks eesmärk: vabadus

Kaks DNA-d, üks eesmärk: vabadus

Hübriidtehnoloogia on kompromissitu jõud. Linnas on uus Prius Plug-in Hybrid peaaegu täiesti vaikne ja heitevaba elektriauto, mille sõiduulatus ainult akutoitel on üle 72 km*. Ent tänu integreeritud 2,0-liitrisele bensiinimootorile on Sul Prius Plug-in Hybridiga vabadus rännata kõikjal.

* Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

Meeliülendav sõit

Miks valida säästlikkuse ja jõudluse vahel? Uues Prius Plug-in Hybridis loob elektriajami ja mootori võimas kooslus tõeliselt nauditava sõiduelamuse. Suurt jõudlust toetavad sportlik sõiduasend, erk rool ja enesekindlust andev stabiilsus.

Parem võimsus, jõulisem kiirendus

Parem võimsus, jõulisem kiirendus

223-hobujõulises uues Prius Plug-in Hybridis on muljetavaldav kiirendus olemas kohe, kui seda vajad. Linnast väljas suudab uus Prius Plug-in Hybrid kiirendada nullist 100 km/h-ni vaid 6,8 sekundiga.

Sõida nutikalt hübriidisõidu juhendamise abil

Sõida nutikalt hübriidisõidu juhendamise abil

MyToyota rakenduse hübriidisõidu juhendamise funktsioon analüüsib sõiduandmeid ja aitab Sul sõita säästlikumalt. See aitab pikendada ainult elektri jõul sõitmise reziimis olemise aega ning säästa kütust.

Režiim iga tuju jaoks

Režiim iga tuju jaoks

Vahetatavate sõidurežiimidega uus Prius Plug-in Hybrid kohandub Sinu järgi. Režiim Eco aitab energiat kokku hoida ja Sport pakub erksamat sõitu. Režiim Normal on nende kahe vahepealne. Saab valida ka EV žiimi, et sõita ainult elektri jõul.

Võimas tehnoloogia, sujuvalt integreeritud

Võimas tehnoloogia, sujuvalt integreeritud

Uue Prius Plug-in Hybridiga on kontroll Sinu käes. Kiiresti reageeriva ja tundliku 12,3-tollise puuteekraani kaudu saad rooli taga olles hõlpsalt käima panna muusikapala vms. Olulisi sõiduandmeid saad sõidu ajal jälgida mitmeotstarbelise 7-tollise digitaalse TFT-ekraani kaudu.

Laadimine

Sul on valik

Päikesepaneeliga katus

Päikesepaneeliga katus

Uus Prius Plug-in Hybrid suudab muuta päikeseenergia liikumapanevaks jõuks. Päikesepaneeliga katus muudab päikesevalguse elektrienergiaks – nii saab igapäevast sõiduulatust elektrirežiimil suurendada kuni 8 km võrra.

Lae kodus

Lae kodus

Lae oma autot kodus, nii saad olla kindel, et Su Prius Plug-in Hybrid on alati sõiduvalmis. Kodusest pistikupesast või kodulaadijaga saab selle täis laadida umbes nelja tunniga*. Auto laetustaset saad jälgida oma telefoni MyToyota rakenduse abil.

* Täpsed laadimisajad olenevad laadimisoludest.

Avalik laadimine

Avalik laadimine

Prius Plug-in Hybridi täiselektriline režiim sobib ideaalselt linnas kasutamiseks. Liikvel olles saad kasutada võimsaid avalikke laadimisjaamu ja sõita mugavalt heitevabalt.

Täielik meelerahu

Töötame selle nimel, et iga Su Prius Plug-in Hybridi kasutuse aspekt oleks sujuv, nauditav ja mugav. Täielik meelerahu just seda teebki. Täielikku meelerahu pakkuv rikkalik pakett hõlmab kõiki olulisi elemente*, et saaksid oma pistikhübriid-elektrilisest Toyotast täit elamust ja sõidurõõmu ning kasutada seda parimal võimalikul viisil.

Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii*

Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii*

Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

Kuni 10-aastane maanteeabi*

Kuni 10-aastane maanteeabi*

Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

Kogu vajaminev lisavarustus

Kogu vajaminev lisavarustus

Laadimiseks vajaliku lisavarustuse anname Sulle sõidukiga kaasa, et Sinu elu lihtsamaks teha: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

Kaugteenused MyToyotaga

Kaugteenused MyToyotaga

Prius Plug-in Hybridi kõiki võimalusi aitab parimal võimalikul viisil kasutada intuitiivne ja mitmekesine MyToyota rakendus – selle kaudu saad kasutada oma ühendatud nutitelefoni funktsioone.

Kodulaadija

Kodulaadija

Parim lahendus on hajutada kodulaadija hind oma uue auto kuumaksete vahel. Spetsiaalse kodulaadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

Haara kontroll oma telefoni kaudu

Haara kontroll oma telefoni kaudu

MyToyota rakenduse abil oled oma Prius Plug-in Hybridiga alati ühenduses. Selle rakenduse abil saad näiteks kuuma ilmaga salongi eeljahutada või eemalt kontrollida, kas auto on lukus. Samuti aitab MyToyota rakendus Sul jälgida aku laetustaset ja saada oma uue Prius Plug-in Hybridi elektrivõimekusest maksimaalset kasu.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Prius Plug-in Hybrid varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. T-Mate aitab tagada sõiduohutuse. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid funktsioone, kogu Prius Plug-in Hybridi puhul pakutava T-Mate’iga saad tutvuda autokonfiguraatoris.

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

Ennetav sõiduabi (PDA) – roolimisabi (SA)

Ennetav sõiduabi (PDA) – roolimisabi (SA)

See funktsioon aitab juhil vältida sõidurajalt kõrvalekaldumist. Süsteem tuvastab eesoleva kurvi ning reguleerib roolimisabi jõudu, et juhil oleks kurvis lihtsam sõita. Roolimisabi parandab ka sirgel teel sõitmise stabiilsust.

Ohutu väljumise abi (SEA)

Ohutu väljumise abi (SEA)

See süsteem aitab pimeala monitori (BSM) abil ennetada kokkupõrget avatava ukse ja tagant läheneva ratturi vahel. Kokkupõrkeohu korral süttivad välispeeglites ja universaalnäidikul suunatuled, samuti kõlab autos viibijate hoiatamiseks helisignaal.

Juhi jälgimise kaamera (DMC)

Juhi jälgimise kaamera (DMC)

See süsteem kasutab rooliratta kohal olevat kaamerat juhi tähelepanuvõime ja seisundi jälgimiseks. Juhul kui süsteem tuvastab midagi ebatavalist, näiteks väsimuse, antakse hoiatus. Neid andmeid kasutatakse hädaolukorras peatumise süsteemi (EDSS) täiustamiseks, et tuvastada varakult tähelepanu puudumine.

Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

Kui süsteem ei tuvasta mõne aja jooksul juhi tegevust, kõlab juhi tähelepanu äratamiseks helisignaal. Kui juhi tegevust ei tuvastata endiselt, peatab EDSS sõiduki sujuvalt, hoides seda samal ajal ohutult sõidurajal. Samuti aktiveeritakse teiste liiklejate hoiatamiseks ohutuled ning ukselukustus avatakse, et päästeteenistus saaks vajaduse korral hõlpsalt ligi.

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

Parkimisabisüsteem Teammate Advanced Park

Parkimisabisüsteem Teammate Advanced Park

See süsteem võimaldab juhil sõiduki parkida nutitelefonist, nii et juht ise seisab autost väljaspool. Lihtne ja hõlpsalt kasutatav süsteem võimaldab kasutada kõiki parkimismanöövreid. See tagab turvalisuse tänu sellele, et peatab sõiduki kohe, kui kasutaja tõstab sõrme nutitelefonilt.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Amservi esindusega.
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.