Toyota videokontroll

Videokontrolli video

Teostame Sinu Toyotale TASUTA videokontrolli

Videokontrolli põhimõtteks on tutvustada video vahendusel auto omanikule sõiduki tehnilist seisukorda ning juhtida vajadusel tähelepanu võimalikele puudustele.

2019. aastal alustatud projekti raames valmib teeninduses olevast autost umbes kahe minutiline tutvustav videoklipp. Video edastamiseks kasutatakse spetsiaalselt selleks loodud programmi CitNOW ning varustust iPod, käepärane hoidik ja mürasummutav mikrofon.

Kuidas protsess toimib?

  • Video raames näitab tehnik rehvide, pidurite, veermiku, summuti jt oluliste detailide olukorda ning jagab nõuandeid, millele peaks lähiajal tähelepanu pöörama.
  • Juhul kui tehnik leiab sõiduki juurest täiendava probleemi, koostab Amservi hooldusnõunik selle kohta hinnapakkumise ning edastab video koos pakkumisega auto omanikule.
  • Sõiduki omanik saab oma auto seisukorrast ning vajalikest töödest heli ja pildiga ülevaate. Hinnapakkumine on võimalik kohe ka videokeskkonnas CitNOW kinnitada või ootele panna.
  • Kinnitusel teostatakse soovitud lisatööd koos tavapäraste hooldustöödega.

Videokontrollil tuvastaud tööde näidispakkumine

Autoomanikele ei kaasne videokontrolli läbiviimisega täiendavaid kulusid.

Videokontrolli teenust pakuvad Amserv Järve esindus Tallinnas, Amserv Peetri Harjumaal, Amserv Tähe esindus Tartus, Amserv Paide esindus Paides ja Amserv Viljandi esindus Viljandis.