Toyota Business

Amserv Toyota Business

  

Töökindel mootor ja osad teevad Toyotast odavalt ülalpeetava sõiduki. Meie mudelitel on suur jääkväärtus ja väikesed hoolduskulud.

Kvaliteet on olnud Toyota jaoks alati esmatähtis, tänu millele on Toyota AutoBild TÜV kvaliteediauhinna võitja 6. aastat järjest. TÜVi auhinda antakse välja kliendi rahulolu, sõidukite töökindluse ja vastupidavuse põhjal.

Ühtlasi oli Toyota Balti riikides 2014. aastal TNS Emori korraldatud Car Brand Healthi küsitluse järgi kvaliteedi ja töökindluse poolest hinnanguliselt parim automark. Eestis oli Toyota esikohal nii suurepärase edasimüüjate võrgustiku kui ka hea järelteeninduse kategoorias. Toyotal oli liidripositsioon ka lojaalsuses – suurim osa senistest margiomanikest jääksid sellele truuks ka järgmist autot ostes.
 


 

Nr 1 ärikliendi partner

Toyota on ärikliendi turu liider. 2020. aastal oli meie turuosa Baltikumis 18,1%

Ülalpidamiskulud

Prognoositavad ja madalad kulutused sõiduki omamise ajal

Usaldusväärsus

Kõrge kvaliteet ja usaldusväärsed tooted ning teenused

Elektrilised sõidukid

Kõige laiem valik innovatiivseid elektrilisi sõidukeid

Edasimüüjate võrgustik

Toyota ametlike edasimüüjate võrgustik katab kogu riigi

Personaalsed pakkumised

Personaalsed pakkumised üle Baltikumi vastavalt Sinu äri vajadustele

Placeholder image

Hübriidi eelised ettevõtte jaoks

Toyota hübriidid on ettevõttele tulusad. Neil on oma klassi väikseimad ülalpidamiskulud, hulgaliselt funktsioone standardvarustuses ning väga väike CO2-heitkogus.

Meie hübriidmudelite osad, näiteks piduriklotsid ja -kettad, kuluvad vähem ning uute sõidukitega kaasneb viieaastane / 100 000 km* garantii.

Pärast iga-aastase hübriidi korrasoleku kontrolli läbimist saab hübriidakudele valida kuni sõiduki 10. sünnipäevani veel üheaastase / 15 000 km* pikendatud garantii. * Olenevalt sellest, kumb täitub esimesena.

Lai müügi-ja hooldusvõrgustik

Üle Eesti asuvad Amservi täisteeninduskeskused, kust jõuab vajaduse korral kiirelt ja mugavalt läbi käia kas või lõunapausi ajal.

Amservis on äriklientide teenindamiseks Toyota Business meeskond ja kogenud spetsialistid, kes mõistavad pikaajalise kliendisuhte tähtsust.

Pikaajalised kogemused on muutnud meie oskused professionaalsuse standardiks. Pakume oma kliendile posiiivset elamust ja kogemust talle sobivate toodete ning tipptasemel teeninduse kaudu.

Placeholder image