1. Amserv / Toyota
  2. Uued autod
  3. Corolla sedan

Värvid

Rattad

Salong

Corolla sedaan – samas rütmis Sinu eluga

Nutika disainiga hübriidelektriline Toyota Corolla sedaan pakub seninägematut sõidurõõmu. Corolla sedaanis on rikkalikult digifunktsioone, sh tarkvara juhtmevaba värskendamine, ja sõit kulgeb sundimatult, elegantselt ning põnevalt.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

Alates 34 000 €

Vali

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

Alates 31 100 €

Vali

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

Alates 28 600 €

Vali

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

Alates 33 450 €

Vali

Toyota Corolla sedan Laos

Toyota Corolla sedan

Alates 28 130 € Original price: 32 080 € Discount sum: 3 950 €

Dünaamiline igas pisiasjas

Uut Corolla sedaani iseloomustavad jõulised proportsioonid ja ülitehnilised pinnad. Selle aerodünaamiline siluett on ajatu, kuid detailid ja teostus ääretult modernsed. Väljenda oma võistlushimu GR SPORTi viimistlusega, mis kehastab Toyota sportlikku olemust.

Voolujooneline ja dünaamiline

Voolujooneline ja dünaamiline

Corolla sedaanist õhkub vaieldamatult võimsust, mida iseloomustavad rafineeritud ja voolavad jooned ning lai, kuid voolujooneline kere.

Uued valuveljed

Uued valuveljed

Dünaamilise disaini ja kauni viimistlusega uued valuveljed rõhutavad auto kõrgetasemelist tehnilist olemust.

LED-esituled

LED-esituled

Corolla sedaani stiilsete LED-esitulede tehnoloogia tagab pimedal ajal turvalise ja muretu sõidu, samas on tuled oma võimsusest hoolimata energiasäästlikud.

Uus iluvõre

Uus iluvõre

Uue Corolla sedaani šiki ja tänapäevase välimuse põhielement on muljet avaldava disainiga radiaatorivõre, mis rõhutab auto madalaid, jõulisi proportsioone.

Läbimõeldud tehnoloogia

Läbimõeldud tehnoloogiat ja igale reisijale oma klassi parimat mugavust pakkuv Corolla sedaan on disainitud Sinu huve silmas pidades. Kahetsooniline kliimaseade ja kõikjal leiduvad panipaigad, aga ka meeleoluvalgustus ja osavalt integreeritud mitmeotstarbelised ekraanid loovad sõitjatele salongist hubase ja harmoonilise ruumi.

Uus istmete viimistlus

Uus istmete viimistlus

Saad valida enda stiiliga sobiva interjööri alates sügavatest, rikastest toonidest ning julgetest 3D-efektidest kuni heledamate värvideni, mis rõhutavad Corolla olemust.

Mugav juhikoht

Mugav juhikoht

Corolla sedaani mugavuse tagavad selle ergonoomilised istmed, mis leevendavad valu ning jäävad mugavaks kogu teekonna vältel.

Meeleoluvalgustus

Meeleoluvalgustus

Peen ja läbimõeldud meeleoluvalgustus rõhutab Corolla sedaani salongi hubasust ja annab salongile päikeseloojangul maheda sära.

GR SPORTi käivitusnupp

GR SPORTi käivitusnupp

Paneb Su südame alati kiiremini tuksuma. GR SPORTi käivitusnupp tuletab pidevalt meelde Toyota tänavaautode ja üliedukate hübriidelektriliste võidusõiduautode vahelist seost.

Hübriidelektriline kompromissitu jõud

Hübriidelektriline kompromissitu jõud

Uuel Corolla sedaanil on Toyota viienda põlvkonna hübriidelektriline jõuallikas. Senisest vaiksemal, puhtamal, kompaktsemal ja parema juhitavusega sõidukil on mõlema valdkonna parimad omadused – suur võimsus ja väike kütusekulu. Corolla sedaan pakub nii sõidurežiimides Normal, Eco kui ka Power täiselektrilist režiimi, mille saad valida alati, kui soovid lõõgastavat ja saastevaba sõitu.

Digiteenused alati käepärast

Digiteenused alati käepärast

Corolla sedaanis on rikkalikult funktsioone, mis aitavad Sul teistest sammu võrra eespool püsida: kiirühenduvus, juhtmeta laadimine ning Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvus. Corolla sedaani juhtmevabalt värskendatav tarkvara tagab, et vajalikud digiteenused on Sul alati käepärast.

Juhtimine telefoni kaudu

Juhtimine telefoni kaudu

Side autoga ei katke autost lahkudes. MyToyota rakendus on võimas tööriist. Kaugjuhitava kliimaseadme abil saad enne sõidu alustamist hübriidsüsteemi ette valmistada ning salongi jahutada või soojendada. Funktsioonid „Ohutuled“ ja „Leia minu auto“ hõlbustavad auto ülesleidmist – saad kaugjuhtimise abil tulesid vilgutada, signaali lasta ja kaardilt sõiduki asukohta vaadata.

Vaata lisa

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Corolla sedaan varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid omadusi, kõigi Corolla sedaani puhul pakutavate funktsioonidega saad tutvuda auto konfiguraatoris.

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

See süsteem hoiatab juhti, kui tagaistmele on ununenud reisija või mõni ese. Hoiatus hõlmab järgmist: hoiatus digitaalsel näidikupaneelil, seejärel aktiveeruvad sõltuvalt mudelist ohutuled ja pärast auto väljastpoolt lukustamist kõlab ka helisignaal.

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

Kohanduv kiirushoidik (ACC)

See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

Ohutu väljumise abi Safe Exit Assist (SEA)

Ohutu väljumise abi Safe Exit Assist (SEA)

Süsteem kasutab pimeala monitori, et aidata juhil vältida kokkupõrget avatud ukse või väljuvate reisijate ja tagant lähenevate sõidukite või jalgratturite vahel. Kui süsteem hindab kokkupõrke võimalikuks, süttib küljepeeglil märgutuli ning universaalnäidikul olev märgutuli koos helisignaaliga hoiatab reisijaid.

Hädaolukorras peatumise süsteem (EDSS)

Hädaolukorras peatumise süsteem (EDSS)

Kui mõnda aega ei tuvastata juhi sekkumist, kõlab juhi hoiatamiseks helisignaal. Kui sellele ei reageerita, aeglustab sõiduk automaatselt ja peatub praeguselt sõidurajalt kõrvale kaldumata. Süttivad ohutuled teiste liiklejate hoiatamiseks ning avanevad uksed, et päästetöötajad pääseksid vajaduse korral hõlpsalt ligi.

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

Toyota Corolla sedaani liitreaalsus

Toyota Corolla sedaani liitreaalsus

Tutvu Corolla sedaaniga meie liitreaalsuse rakenduse abil. Laadi rakendus alla ja saad vaadata, kuidas sõiduk iga nurga alt välja näeb. Rakenduse saad alla laadida App Store’ist või Google Playst.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Amservi esindusega.
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.