Järelturu varuosad

Järelturu varuosad võivad näida samasugused ja sobida samamoodi, kuid madalama kvaliteediga materjalide tõttu ei vasta need oodatavate tööomaduste lubadusele. Kuna Toyotale on sinu ohutus ja sinu auto parimad tööomadused esmatähtsad, soovitame sul alati kasutada oma Toyota edasimüüja pakutavaid Toyota originaalvaruosi.

Toyota originaalvaruosade puhul võivad kliendid kindlad olla ulatusliku uurimistegevuse ja katsetamisega tagatud rangeimates kvaliteedistandardites.

Placeholder image

Ohutusriskid tarbijate jaoks

Järelturu varuosad ei ole valmistatud sama kvaliteetsetest materjalidest ega ole läbinud sama rangeid kvaliteedikontrolle nagu Toyota originaaltooted, mistõttu kaasnevad nendega terviseriskid juhile ja kaassõitjatele.

Mitteoriginaalvaruosad kuluvad kiiremini ja võivad põhjustada auto rikkeid või avariisid.

Placeholder image

Rahaline risk tarbijate jaoks

Sõiduki nõuetekohaseks toimimiseks vajalikud järelturu varuosad (sidurikettad, piduriklotsid, õlifiltrid) võivad kahjustada sõidukit ja kaasa tuua kulukaid remonditöid.

Mitteoriginaalvaruosade kasutamisel võib katkeda sõiduki tootjagarantii kate.

 

Toyota kvaliteedistandardid

Kõik Toyota originaaltooted on ulatusliku uurimistegevuse ja rangete katsete tulemus. Iga toode läbib põhjaliku kontrolli, millega tagatakse, et see vastab Toyota rangetele kvaliteedi, töökindluse ja sõiduomaduste standarditele.
Meie kliendile antakse üle üksnes tooted, mis läbivad kõnealused ranged hindamised, aidates seeläbi tagada sinu ohutust ja sinu sõiduki pikka tööiga. 

Lisaks on kõigil Toyota originaaltoodetel usaldusväärne Toyota garantii, mis tagab, et sõidukid töötavad optimaalselt ja pakuvad oodatud silmapaistvaid tööomadusi. Toyota ei paku mingit garantiid probleemide korral, mis tulenevad muude kui Toyota originaalvaruosade kasutamisest.

Miks osta Toyota originaalvaruosi?

  • Kvaliteetsed tooted, mis on sertifitseeritud ja millega säilib Toyota garantii.
  • Täielikult garanteeritud, et varuosad on valmistatud Toyota spetsifikatsioonide kohaselt ja sobivad nagu valatud.
  • Sinu Toyota suur edasimüügiväärtus ainult Toyota originaalvaruosade kasutamise tõttu.