Prius Plug-in Hybrid 5d Liftback 2.0 Hybrid Dynamic Force (223 hp) e-CVT Active

Alates

44 900 €

kuumakse al 470 €

Kütusekulu

0.5 l / 100 km

CO2

11 g/km

Prius Plug-in Hybrid

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid – Red Dot 2023 disainiauhinna võitja
 

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid pärjati maineka Red Doti disainiauhinnaga. 43-liikmeline rahvusvaheline žürii andis Prius Plug-in Hybridile 2023. aasta tootedisaini kategooria kõrgeima auhinna ehk parimatest parima tunnustuse. 


 

Toyota Prius Plug-in Hybridi galerii
 

Uus Prius Plug-in Hybrid näeb iga nurga alt hea välja. Selle voolujooneline disain koos imeliselt selge funktsionaalsusega püüab pilke kõikjal – nii tänaval kui ka kõrghoonest vaadates. Panoraamkatus Skyview on tänu eesmisele ja tagumisele klaasile visuaalselt katkematu, rõhutades uue Prius Plug-in Hybridi kupeelikku stiili.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Sama nimi, uus sisu

Tundmatuseni muutunud uus Prius Plug-in Hybrid ületab ootusi. Uus, stiilne ja varasemast säästlikum Prius Plug-in Hybrid on julge ning uuenduslik. See auto on tõeline innovatiivsuse musternäide. 


Dünaamiline disain

Uue Prius Plug-in Hybridi uudne olemus väljendub selle ainulaadses disainis. Efektsel ja parema aerodünaamikaga täiustatud Prius Plug-in Hybridil on madal katusejoon ja kupeelikud proportsioonid. Dünaamiline ja emotsionaalne – sellist Prius Plug-in Hybridi pole Sa kunagi varem näinud.
 


Kaks DNA-d, üks eesmärk: vabadus

Hübriidtehnoloogia on kompromissitu jõud. Linnas on uus Prius Plug-in Hybrid peaaegu täiesti vaikne ja heitevaba elektriauto, mille sõiduulatus ainult akutoitel on üle 72 km*. Ent tänu integreeritud 2,0-liitrisele bensiinimootorile on Sul Prius Plug-in Hybridiga vabadus rännata kõikjal.

* Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.
 

Meeliülendav sõit

Miks valida säästlikkuse ja jõudluse vahel? Uues Prius Plug-in Hybridis loob elektriajami ja mootori võimas kooslus tõeliselt nauditava sõiduelamuse. Suurt jõudlust toetavad sportlik sõiduasend, erk rool ja enesekindlust andev stabiilsus.

Parem võimsus, jõulisem kiirendus

Parem võimsus, jõulisem kiirendus

223-hobujõulises uues Prius Plug-in Hybridis on muljetavaldav kiirendus olemas kohe, kui seda vajad. Linnast väljas suudab uus Prius Plug-in Hybrid kiirendada nullist 100 km/h-ni vaid 6,8 sekundiga.

Sõida nutikalt hübriidi juhendamise abil

Sõida nutikalt hübriidi juhendamise abil

MyT rakenduse hübriidi juhendamise funktsioon analüüsib sõiduandmeid ja aitab Sul sõita säästlikumalt. See aitab pikendada ainult elektri jõul sõitmise reziimis olemise aega ning säästa kütust.

Režiim iga tuju jaoks

Režiim iga tuju jaoks

Vahetatavate sõidurežiimidega uus Prius Plug-in Hybrid kohandub Sinu järgi. Režiim Eco aitab energiat kokku hoida ja Sport pakub erksamat sõitu. Režiim Normal on nende kahe vahepealne. Saab valida ka EV žiimi, et sõita ainult elektri jõul.

Võimas tehnoloogia, sujuvalt integreeritud

Uue Prius Plug-in Hybridiga on kontroll Sinu käes. Kiiresti reageeriva ja tundliku 12,3-tollise puuteekraani kaudu saad rooli taga olles hõlpsalt käima panna muusikapala vms. Olulisi sõiduandmeid saad sõidu ajal jälgida mitmeotstarbelise 7-tollise digitaalse TFT-ekraani kaudu.


 

Päikesepaneeliga katus

Päikesepaneeliga katus

Uus Prius Plug-in Hybrid suudab muuta päikeseenergia liikumapanevaks jõuks. Päikesepaneeliga katus muudab päikesevalguse elektrienergiaks – nii saab igapäevast sõiduulatust elektrirežiimil suurendada kuni 8 km võrra.

Lae kodus

Lae kodus

Lae oma autot kodus, nii saad olla kindel, et Su Prius Plug-in Hybrid on alati sõiduvalmis. Kodusest pistikupesast või kodulaadijaga saab selle täis laadida umbes nelja tunniga*. Auto laetustaset saad jälgida oma telefoni MyT rakenduse abil.

Avalik laadimine

Avalik laadimine

Prius Plug-in Hybridi täiselektriline režiim sobib ideaalselt linnas kasutamiseks. Liikvel olles saad kasutada võimsaid avalikke laadimisjaamu ja sõita mugavalt heitevabalt.