• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Uus Toyota Mirai - vesinikauto oma kõige kaunimal kujul

  Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Mirai uuendatud vesinikukütuseelement tähistab heitmevaba sõidu uut ajastut säästlikkuse, esmaklassilise võimsuse ja pikaealisusega. Uus Mirai nihutab vesinikuenergia piire. Esimese põlvkonna mudelist kuni 30% suurema sõiduulatusega Mirai pakub meeliülendavaid sõiduomadusi ja kena välimust.

  Ületa ootusi uue Toyota Miraiga.

  • HEITMEVABA SÕIDU JÄRGMINE ETAPP

   HEITMEVABA SÕIDU JÄRGMINE ETAPP

   Vesinikukütuseelemendiga elektriautod toodavad akus salvestatud elektri energia kasutamise asemel elektrit kütuseelementide patareis toimuva vesiniku ja hapniku vahelise keemilise reaktsiooni käigus. Tankurist vesinikupaagi täitmiseks kulub alla viie minuti ja teele jõudes naudid heitmevaba sõitu, sest see on sama ohutu, mugav ja nauditav nagu tavaauto puhulgi.

  • PUHAS JA OHUTU ENERGIA

   PUHAS JA OHUTU ENERGIA

   Vesinik on puhas, ohutu ja kõikjal meie ümber. See on nii levinud, et moodustab kuni 70% universumi ainest. See võimaldab hankida vesinikku kohapeal ning taastuvenergia abil tootmisel on see täielikult süsinikuvaba. Käimas on üle-euroopaline vesinikutanklate võrgustiku rajamise algatus, mille raames on juba avatud umbes 200 tanklat ja igal aastal lisandub neid veelgi. Tankimine on ohutu, lihtne ja sarnane tavaautole alates tankurist ja tankimispüstolist kuni klaviatuuri ja teabeekraanini välja.

  • VESINIKKÜTUSEL PÕHINEV ÜHISKOND

   VESINIKKÜTUSEL PÕHINEV ÜHISKOND

   Vesinikukütuseelemendiga elektriautod nagu Mirai on üksnes algus vesinikuenergia kasutuselevõtul. Fossiilkütuste mõistliku alternatiivina ei võimalda vesinik vähendada üksnes üleilmseid ühis- ja kaubatranspordi heitkoguseid, vaid viib meid edasi juba täielikult vesinikupõhise ühiskonna suunas. Toyota kütuseelemenditehnoloogia, mida kasutatakse nii kahveltõstukites ja raskeveokites kui ka Caetanobusis ja laevas Energy Observer, avaldab juba mõju nii maal kui ka merel. Ja alates järgmisest aastast varustab see energiaga tervet kogukonda. Fuji mäe jalamil asuv prototüüplinn Woven City pakub täielikult ühendatud ökosüsteemi, mida varustavad energiaga üksnes vesinikukütuseelemendid.