Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive

Alates

66 550 €

kuumakse al 683 €

Kütusekulu

9.7 l / 100 km

CO2

256 g/km

Land Cruiser

Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive
Alates 66 550 €

Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive Technology Plus
Alates 71 650 €

Legendiks sündinud. Igavesti peatamatu

Sellest ajast, kui Land Cruiseriga sõideti 1951. aastal Fuji mäe tippu, tekitab see sõiduk endiselt üle maailma vaimustust. Selle võimekus tulla toime ka kõige karmimal maastikul ja tuua Sind ohutult koju tagasi on legendaarne. Uus Land Cruiser on sama meelekindel – täiustatud maantee- ja maastikusõidu tehnoloogia, ohutusfunktsioonid ja palju võimsam jõudlus igal maastikul.

  • UUS LAND CRUISER - tagasi juurte juurde

    Euroopa kliendid saavad uut Land Cruiserit tellima hakata oktoobris, esimesed autod jõuavad ostjateni 2024. aasta esimeses pooles.

    Vaata lähemalt

Tugevus ja sihikindlus igas joones

Tugevus ja sihikindlus igas joones

Uus Land Cruiser on saanud moodsama ja jõulisema välidisaini. Igal joonel on eesmärk. Kapoti kuju suurendab nähtavust ettepoole ning esituled ja iluvõre jahutusavad on kõrgemal, et suurendada kaitset ja läbitava veetekistuse sügavust.

Sõida kõikjal

Sõida kõikjal

Land Cruiseri pidev nelikvedu ja Multi-Terraini valikusüsteem muudavad iga maastiku läbimise lihtsaks. Land Cruiseriga on maastikul ütlemata mugav sõita, sest auto on tulvil uuenduslikku tehnoloogiat, mis on muutunud Toyota sünonüümiks.

Konkurentsitult parim kaitse

Konkurentsitult parim kaitse

Land Cruiser on varustatud aktiivohutussüsteemiga Toyota Safety Sense, mis aitab ootamatutes liiklusolukordades kokkupõrkeid vältida või leevendada. Siia kuuluvad kokkupõrke ennetussüsteem (PCS) koos jalakäijate (ööpäevaringse) ja ratturite (ainult päevasel ajal) tuvastamise funktsiooniga, kohanduv kiirushoidik (ACC), sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (LDA), automaatsed kaugtuled (AHB) ja liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA).

Ületamatu igas detailis

Land Cruiser suudab roomata läbi jõe ja laskuda sujuvalt mägisel rajal. Selle võimekus tulla toime ka kõige karmimal maastikul ja tuua sind ohutult koju tagasi on legendaarne. Ükski teine maastur ei paku niivõrd ainulaadset maantee- ja maastikuvõimekuse kombinatsiooni.

Konfigureeri endale auto