Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury

Alates

56 100 €

kuumakse al 587 €

Kütusekulu

6.5 l / 100 km

CO2

148 g/km

Highlander

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury
Alates 56 100 €

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Executive
Alates 61 300 €

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Premium
Alates 65 600 €

UUS HIGHLANDER HYBRID  - PALJU RUUMI, VÄHE HEITMEID

Esitleme uut Highlanderit. See stiilne ja ruumikas seitsmekohaline linnamaastur kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Highlander pakub nii mugavat sõitu kui ka võimsust, säästlikkust ja mitmekülgsust, sobides ka väga aktiivse elulaadiga inimesele.

STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

Jõulise hoiaku ja 20-tolliste kergmetallvelgedega Highlander ühendab linnamaasturi välimuse ning maastikuauto karmi võlu. Seitsmekohalises Highlanderis on piisavalt ruumi ka kolmandas reas, kuhu pääseb kergelt kaks täiskasvanut. Jalaviibutuse andur annab käed vaba ligipääsu 658 liitrit mahutavale pakiruumile, mida saab laiendada 1909 liitrini – et alati oleks käepärast küllaldaselt ruumi.

SÕIDA HÜBRIIDI JÕUL. SÕIDA OMAL MOEL.

SÕIDA HÜBRIIDI JÕUL. SÕIDA OMAL MOEL.

Uus, 2.5-liitrine hübriidmootor Hybrid Dynamic Force on piisavalt võimas, et vedada kahetonnist haagist, ja see on kombineeritud nelikveoga, mis lülitub vajaduse korral automaatselt sisse. Nelikveosüsteem rakendab tööle põhimootorist sõltumatu täiendava tagumise elektrimootori, mis annab tagumistele ratastele lisajõudu, takistades esirataste libisemist.

SÕIDA STIILSELT. SÕIDA MUGAVALT.

SÕIDA STIILSELT. SÕIDA MUGAVALT.

Tõeline meisterlikkus peitub detailides. Toyota Highlanderi hübriidi puhul tähendab see reguleeritava kõrgusega luksuslikke nahkistmeid, millel on soojendus- ja jahutusfunktsioon, et juht ja reisijad tunneksid end alati hästi. Kõrgem istumisasend annab juhile hea ülevaate kogu teest. Highlanderi salong kohandub kõigega, mida pead kaasa võtma - pakiruumi ja istmeid saab kohandada vastavalt vajadusele.

IGAKS SÕIDUKS. IGALE JUHILE.

Tänu võimalustele, mida pakub 2.5-liitrine hübriidmootor Hybrid Dynamic Force, kohaneb Toyota Highlanderi hübriid iga olukorraga ja saad oma sõidu efektiivsust ise kohandada. Vali endale sobiva jõudlusomadusega režiim (NORMAL, ECO, SPORT või EV) ning saad hea kiirenduse, võimsuse ja juhitavuse ning vaikse ja mugava sõidu.

Konfigureeri endale auto