Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force (125 hp) M/T Active

Alates

23 900 €

kuumakse al 250 €

Kütusekulu

5.7 l / 100 km

CO2

129 g/km

Värv:

Värv: Tumehallid osalise kunstnahkviimistlusega istmed (FC20)

Uus Corolla sedaan

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force (125 hp) M/T Active
Alates 23 900 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force (125 hp) Multidrive S Active
Alates 25 500 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force (125 hp) Multidrive S Active Plus
Alates 27 300 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active
Alates 28 100 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus
Alates 30 100 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT
Alates 32 900 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury
Alates 33 450 €

Toyota Corolla sedaan

Corolla sedaan. Parem kui kunagi varem.

Uus Corolla sedaan  samas rütmis Sinu eluga

Uus, nutika disainiga hübriidelektriline Toyota Corolla sedaan pakub seninägematut sõidurõõmu. Corolla sedaanis on rikkalikult digifunktsioone, sh tarkvara juhtmevaba värskendamine, ja sõit kulgeb sundimatult, elegantselt ning põnevalt.

Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Toyota Safety Sense on iga Corolla standardvarustuses, sest sinu ohutus on meile esmatähtis, mitte lihtsalt sõnakõlks. Ainulaadne ohutussüsteem hõlmab tervet rida uuendatud ohutusfunktsioone, mis muudavad sõitmise lihtsamaks ning kaitsevad sind ja kaasreisijaid varasemast veelgi enam. See oluline tehnoloogia viib ohutuse järgmisele tasandile, teavitades sind võimalikest ohtudest ja aidates neid ka praktikas vältida.

Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik

Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik

Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik võimaldab hoida kiirust ilma gaasipedaali kasutamata ning säilitada eessõitva sõidukiga minimaalne eelseadistatud pikivahe. Kui vahemaa väheneb alla selle, langetab süsteem pikivahe säilitamiseks kiirust ning vajadusel pidurdab või aeglustab autot seismajäämiseni. Kui vahemaa pikeneb, hakkab auto järk-järgult kiirendama, kuni liiklusvoog võimaldab taastada juhi eelnevalt määratud sõidukiiruse. Liiklusummiku korral peab juht vaid rooli käsitsema ning süsteem hoiab vajalikku pikivahet ja kiirust ise. See funktsioon on saadaval üksnes automaatkäigukastiga mudelitel.

Kokkupõrke ennetussüsteem

Kokkupõrke ennetussüsteem

Toyota Safety Sense’i juurde kuulub nüüd ka jalgratturite tuvastus ja jalakäijate öine tuvastus. Süsteem kasutab ratturite ja teiste teel olevate sõidukite tuvastamiseks radarit ja kaamerat ning uuendus võimaldab nüüd jalakäijaid tuvastada ka pimedas. Kokkupõrkeohu tuvastamisel antakse juhile sellest kuuldavate ja nähtavate hoiatustega märku. Kui juht ei reageeri, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks automaatselt. Isegi kui juht pidurdab, rakendab süsteem lisapidurdusjõudu, et kokkupõrget vältida või selle tagajärgi leevendada.

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Toyota Safety Sense on igal Corollal standardvarustuses, sest Sinu ohutus on esmatähtis. See ainulaadne ohutussüsteem sisaldab erinevaid uuendatud ohutusfunktsioone, mis teevad sõitmise lihtsamaks ning tagavad veelgi parema ohutuse Sinule ja Su kaassõitjatele.

Konfigureeri endale auto