Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid Active e-CVT

Alates

24 100 €

kuumakse al 252 €

Kütusekulu

4.5 l / 100 km

CO2

103 g/km

Värv: Silver Metallic Platinum Pearl White Oxide Bronze Beige Mica Emotional Red 2 Night Sky Black Celestite Grey Pure White (040)

Corolla sedaan

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid Active e-CVT
Alates 24 100 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid Active Plus e-CVT
Alates 25 450 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid GR Sport e-CVT
Alates 27 800 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid Luxury e-CVT
Alates 27 950 €

Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid Luxury Plus e-CVT
Alates 29 950 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force Active M/T
Alates 19 750 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force Active Plus M/T
Alates 21 100 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force Active Multidrive S
Alates 21 300 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force Active Plus Multidrive S
Alates 22 650 €

Corolla Sedan 1.5 Dynamic Force Luxury Multidrive S
Alates 25 190 €

Toyota Corolla luukpära

Iga juhi jaoks on olemas oma Corolla

Sportliku Corolla luukpära lisandumisel elegantsele Corolla sedaanile on kõigi aegade enimmüüdud auto saadavus veelgi mitmekülgsem, sisaldades ka hübriidversiooni. Olenemata sinu elustiilist ja eelistatavast Corolla keretüübist saad osa eelistest, mis on seotud iselaadiva hübriidajami ja Toyota tuntud töökindlusega. Stiilne, efektiivne ja sõidurõõmu pakkuv – see on uus Corolla, moodsa ajastu ikoon.

Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Ohutus ei ole kunagi lisavarustuses – see on standard

Toyota Safety Sense on iga Corolla standardvarustuses, sest sinu ohutus on meile esmatähtis, mitte lihtsalt sõnakõlks. Ainulaadne ohutussüsteem hõlmab tervet rida uuendatud ohutusfunktsioone, mis muudavad sõitmise lihtsamaks ning kaitsevad sind ja kaasreisijaid varasemast veelgi enam. See oluline tehnoloogia viib ohutuse järgmisele tasandile, teavitades sind võimalikest ohtudest ja aidates neid ka praktikas vältida.

Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik

Kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirushoidik

Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv kogu kiirusvahemikus kohanduv kiirusehoidik võimaldab hoida kiirust ilma gaasipedaali kasutamata ning säilitada eessõitva sõidukiga minimaalne eelseadistatud pikivahe. Kui vahemaa väheneb alla selle, langetab süsteem pikivahe säilitamiseks kiirust ning vajadusel pidurdab või aeglustab autot seismajäämiseni. Kui vahemaa pikeneb, hakkab auto järk-järgult kiirendama, kuni liiklusvoog võimaldab taastada juhi eelnevalt määratud sõidukiiruse. Liiklusummiku korral peab juht vaid rooli käsitsema ning süsteem hoiab vajalikku pikivahet ja kiirust ise. See funktsioon on saadaval üksnes automaatkäigukastiga mudelitel.

Kokkupõrke ennetussüsteem

Kokkupõrke ennetussüsteem

Toyota Safety Sense’i juurde kuulub nüüd ka jalgratturite tuvastus ja jalakäijate öine tuvastus. Süsteem kasutab ratturite ja teiste teel olevate sõidukite tuvastamiseks radarit ja kaamerat ning uuendus võimaldab nüüd jalakäijaid tuvastada ka pimedas. Kokkupõrkeohu tuvastamisel antakse juhile sellest kuuldavate ja nähtavate hoiatustega märku. Kui juht ei reageeri, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks automaatselt. Isegi kui juht pidurdab, rakendab süsteem lisapidurdusjõudu, et kokkupõrget vältida või selle tagajärgi leevendada.

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Toyota Safety Sense on igal Corollal standardvarustuses, sest Sinu ohutus on esmatähtis. See ainulaadne ohutussüsteem sisaldab erinevaid uuendatud ohutusfunktsioone, mis teevad sõitmise lihtsamaks ning tagavad veelgi parema ohutuse Sinule ja Su kaassõitjatele.

Konfigureeri endale auto