• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  INSPIREERIVAD VÕIMALUSED, MIS ULATUVAD NULLIST KAUGEMALE

  Tutvustame Toyota bZ-seeriat, mis on Toyota uus allkaubamärk ja põneva ajastu algus. Järgmise põlvkonna akutoitel elektrisõidukite mitmekülgne tooteperekond läheb nullemissioonist kaugemale, sest selle mudelid on loodud sinu vajaduste põhjal, viies liikuvuse keskkonnamõju nulli, aga tehes sellest veelgi enamat. Lõputud inspireerivad võimalused, et muuta tulevikku ning teha sõitmine sujuvamaks ja lõbusamaks. See on tõepoolest midagi enamat.

  INIMKESKNE DISAIN, PAREM LIIKUVUS KÕIGILE


  Toyota bZ-ga läheme nullemissioonist kaugemale. Tänu inimkesksest lähenemisest sündinud spetsiaalsele elektrisõidukite veermikuarhitektuurile läheb Toyota bZ-seeria kaugemale, et muuta elusid ja kogemusi. See parandab liikuvust, tõhustab suhtlust ümbritseva maailmaga, toetab keskkonda ja loob isegi parema ühiskonna, kuid eelkõige pakub see liikuvust, mis on lõbus ja mida armastavad kõik.

   

  Sina ja keskkond

  Toyota bZ vähendab taastuv- ja päikeseenergia kasutamise abil emissioone ning avaldab keskkonnale positiivset mõju.

  Sina ja su auto

  Toyota bZ tagab spetsiaalselt elektrisõidukite jaoks mõeldud veermikuarhitektuuri, tipptehnoloogia ja nutika ühenduvuse kaudu ohutu, kindla ja lõbusa sõiduelamuse.