bZ4X Concept

INSPIREERIVAD VÕIMALUSED, MIS ULATUVAD NULLIST KAUGEMALE

Tutvustame Toyota bZ-seeriat, mis on Toyota uus allkaubamärk ja põneva ajastu algus. Järgmise põlvkonna akutoitel elektrisõidukite mitmekülgne tooteperekond läheb nullemissioonist kaugemale, sest selle mudelid on loodud sinu vajaduste põhjal, viies liikuvuse keskkonnamõju nulli, aga tehes sellest veelgi enamat. Lõputud inspireerivad võimalused, et muuta tulevikku ning teha sõitmine sujuvamaks ja lõbusamaks. See on tõepoolest midagi enamat.

 Tõeline nelikveoga linnamaastur

Tõeline nelikveoga linnamaastur

Toyota bZ4X-i südames on veermikuarhitektuur e-TNGA. Spetsiaalne elektrisõidukite veermikuarhitektuur annab meie linnamaasturile iseloomuliku pika teljevahe ja lühikesed tagaülendid, et pakkuda avarat sõitjateruumi, mis on võrreldav suure D-klassi sedaaniga. e-TNGA pakub ka koostöös Subaruga välja töötatud nelikveo eeliseid. Tänu Toyota oskusteabele elektrifitseerimise alal ja Subaru asjatundlikkusele nelikveo vallas saavad juhid iga ilmaga nautida kindlustunnet ja tõeliselt põnevat sõidukogemust.

Tõeliselt ühendatud sõit

Tõeliselt ühendatud sõit

Toyota bZ4X Concepti uuenduslik juhimoodul ühendab sind auto ja eesoleva teega. Kohanduv elektrooniline roolisüsteem blokeerib soovimatu vibratsiooni, et sõitmine oleks veelgi lõõgastavam, ning parandab kontrolli ja ohutust, sest saad käsi isegi kurvi võtmise ajal ühes asendis hoida. Koos silmade kõrgusel asuva näidikuplokiga ja häirimise minimeerimiseks optimaalselt paigutatud juhtnuppudega tagab see tõeliselt ühendatud sõiduelamuse.

Disaini uus mõõde

Disaini uus mõõde

Toyota bZ4X Concepti iga element, alates selle kujundusest kuni funktsioonini, on välja töötatud kogemuse täiustamiseks. Meie disainerid on põnevale uuele ajastule vaadates loonud ainulaadse hoiaku ja välimusega linnamaasturi. Lisaks uuenduslikele funktsioonidele, nagu päikesepaneeliga laadimine, mis suurendab sõiduulatust, annab õhuline, ruumikas ja avar sõitjateruum sisekujundusele uue mõõtme, toimides kui keskus, kus saad aktiivselt teistega suhelda.

Sina ja su auto

Toyota bZ tagab spetsiaalselt elektrisõidukite jaoks mõeldud veermikuarhitektuuri, tipptehnoloogia ja nutika ühenduvuse kaudu ohutu, kindla ja lõbusa sõiduelamuse.

Konfigureeri endale auto