Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Luxury

Alates

56 900 €

kuumakse al 595 €

CO2

0 g/km

Toyota bZ4X

AVASTA UUS TOYOTA bZ4X

Uuenduslik, tõhus ja dünaamilise linnamaasturi disainiga akutoitel elektrisõiduk Toyota bZ4X pakub kõike vajalikku. Tugeva konstruktsiooni, stiilse välimuse, muljet avaldava nelikveovõimekuse ja suurepärase sõiduulatuse abil viib Toyota bZ4X Su enesekindlalt kõikjale, kuhu vaid soovid. Vaata elektrilisusest kaugemale ja naudi selle uuendusliku elektrilise linnamaasturiga uut sõidukogemust.

Täielik meelerahu

Toyota eesmärk on muuta Sinu Toyota bZ4X-i kogemus võimalikult sujuvaks ja mugavaks. Ühes komplektis on olemas kõik olulised elemendid, mis võimaldavad nautida fantastilise elektriauto kõiki eeliseid täieliku meelerahuga.

  • 5-aastane hooldusprogramm hinna sees - Toyota bZ4X-i täiselektrilise sõiduki hinnas on hooldustööd, mida tehakse Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi kuni sõiduki 5-aastaseks saamiseni või 75 000 km läbisõiduni. Paketti kuuluvad kõik tootja nõutavad hooldustööd ja varuosad.
  • 10-aastane elektrisõiduki veojõuaku garantii* - Kui järgid Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota volitatud töökodades Baltikumis, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.
  • 10-aastane Toyota Relax garantii* - Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.
  • 10-aastane maanteeabi - Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.
  • Kogu vajaminev lisavarustus - Sõltuvalt sõiduki laadimisviisist ja -kohast on Sul laadimiseks tarvis erinevaid kaableid. Et Sinu elu lihtsamaks teha, anname vajalikud kaablid sõidukiga kaasa: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.
  • Kodulaadija - Parim lahendus on hajutada kodulaadija hind oma elektriauto kuumaksete vahel. Spetsiaalse kodulaadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu. 


* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

 Tõeline nelikveoga linnamaastur

Tõeline nelikveoga linnamaastur

Toyota bZ4X-i südames on veermikuarhitektuur e-TNGA. Spetsiaalne elektrisõidukite veermikuarhitektuur annab meie linnamaasturile iseloomuliku pika teljevahe ja lühikesed tagaülendid, et pakkuda avarat sõitjateruumi, mis on võrreldav suure D-klassi sedaaniga. e-TNGA pakub ka koostöös Subaruga välja töötatud nelikveo eeliseid. Tänu Toyota oskusteabele elektrifitseerimise alal ja Subaru asjatundlikkusele nelikveo vallas saavad juhid iga ilmaga nautida kindlustunnet ja tõeliselt põnevat sõidukogemust.

Tõeliselt ühendatud sõit

Tõeliselt ühendatud sõit

Toyota bZ4X Concepti uuenduslik juhimoodul ühendab sind auto ja eesoleva teega. Kohanduv elektrooniline roolisüsteem blokeerib soovimatu vibratsiooni, et sõitmine oleks veelgi lõõgastavam, ning parandab kontrolli ja ohutust, sest saad käsi isegi kurvi võtmise ajal ühes asendis hoida. Koos silmade kõrgusel asuva näidikuplokiga ja häirimise minimeerimiseks optimaalselt paigutatud juhtnuppudega tagab see tõeliselt ühendatud sõiduelamuse.

Disaini uus mõõde

Disaini uus mõõde

Toyota bZ4X Concepti iga element, alates selle kujundusest kuni funktsioonini, on välja töötatud kogemuse täiustamiseks. Meie disainerid on põnevale uuele ajastule vaadates loonud ainulaadse hoiaku ja välimusega linnamaasturi. Lisaks uuenduslikele funktsioonidele, nagu päikesepaneeliga laadimine, mis suurendab sõiduulatust, annab õhuline, ruumikas ja avar sõitjateruum sisekujundusele uue mõõtme, toimides kui keskus, kus saad aktiivselt teistega suhelda.

Lihtne stiil, linnamaasturi olek

Tugev ja sundimatult stiilne Toyota bZ4X tunneb end ühtviisi hästi nii linnas kui ka maastikuavarustes. Elektrisõiduki tänapäevane viimistletud siluett on kombineeritud linnamaasturi enesekindla ja aukartustäratava olekuga, mis annavad kokku ainulaadse disaini.

Ootusi ületades heitmevabalt kaugemale

Tutvustame uuenduslike elektriautode järgmist põlvkonda: sundimatu segu viimistletud, moodsast disainist ja erakordsetest võimetest – heitmevaba sõit, mis eristub.

Lihtne laadimine kõikjal

Ükskõik kuhu Sa ka ei sõidaks, uus Toyota bZ4X annab Sulle täieliku meelerahu. Kombineeritud laadimissüsteemiga (CCS2) pardalaadija (OBC) abil on Sul laadimiseks mitu võimalust. Lae kodus, tööl või sõidu ajal. Aku laadimine 10% laetustasemelt 80% tasemeni võtab 150 kW alalisvoolu laadimisega 30 minutit*, eeldusel, et tingimused on optimaalsed, näiteks temperatuur on vahemikus 25–30 °C. Aku hea seisundi ja pika eluea tagamiseks väheneb alalisvoolu kiirlaadimine, kui laetustase jõuab 80%-ni.

Kodulaadija

Kodulaadija

Kodulaadija võimaldab laadida palju kiiremini kui kodumajapidamise pistikupesa. Toyota 11 kW kodulaadijaga saab Toyota bZ4X-i täis laadida 6,5 tunniga**.

Avalik laadimine

Avalik laadimine

Ülitõhusate laadijatega saab aku laadida 10% laetustasemelt 80% laetustasemeni 30 minutiga***, kui kasutada 150 kW alalisvooluga laadimist optimaalsetes oludes, näiteks temperatuurivahemikus 25–30 °C. Aku hea seisundi ja pika eluea tagamiseks väheneb alalisvoolu kiirlaadimise jõudlus, kui laetustase saavutab 80%.

Ühendatud laadimine

Ühendatud laadimine

Oma Toyotaga hõlpsamalt ühenduse hoidmiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyT avab terve võimaluste maailma. Saad vaadata sõiduandmeid ja auto akutaset ning planeerida selle järgi laadimist.

* Sõltub tingimustest, näiteks temperatuurist ja laadija tehnilistest andmetest. Tõhusa laadimise tagamiseks ja aku hoidmiseks vähendatakse Toyota bZ4X-i alalisvoolu kiirlaadimise võimsust ajutiselt (umbes 24 tunniks) pärast kaht 10–80% kiirlaadimist päevas.

** 11 kW OBC (pardalaadija). Sõltub tingimustest, näiteks temperatuur ja laadija tehnilised andmed. Laadimisaega mõjutavad ka teised tegurid, näiteks vahemikust 25–30 °C kõrgem või madalam temperatuur.

*** Sõltub tingimustest, näiteks temperatuur ja laadija tehnilised andmed. Tõhusa laadimise tagamiseks ja aku hoidmiseks vähendatakse Toyota bZ4X-i alalisvoolu kiirlaadimise võimsust ajutiselt (umbes 24 tunniks) pärast kaht 10–80% kiirlaadimist päevas.