RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive

Alates

53 100 €

kuumakse al 556 €

CO2

22 g/km

RAV4 Plug-in Hybrid

RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive
Alates 53 100 €

RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Premium
Alates 57 100 €

RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT GR SPORT
Alates 57 800 €

RAV4 Plug-in Hybrid

Avasta Toyota RAV-4 Plug-in Hybrid

Elektriauto säästlikkus. Täishübriidi muretus. Linnamaasturi võimekus.

Linnamaasturite rikkalikul pärandil põhineva tugeva ja viimistletud RAV4 hübriidtehnoloogia võimaldab Sul läbida pikemaid vahemaid. Silmapaistvalt julge ja urbanistliku disaini alt leiad laetava hübriidi jõu.

TOPELT DNA

TOPELT DNA

RAV4 Plug-in Hybrid ühendab meie seni võimsaima hübriidajami väljapaistva elektrivõimekusega andmaks sulle kestvamat ja puhtamat energiat. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

PUHAS VÕIMSUS

PUHAS VÕIMSUS

Võimas, dünaamiline ja suurepärase juhitavusega RAV4 Plug-in Hybrid pakub võrreldamatut sõidukogemust. 2,5-liitrise Hybrid Dynamic Force bensiinimootori ja intelligentse AWD-i nelikveoga varustatud auto spurdib paigalt kiiruseni 100 km/h kõigest 6 sekundiga tänu muljet avaldavale haardevõimele ja 306-hobujõulisele võimsusele.

SEEST STIILNE

SEEST STIILNE

RAV4 Plug-in Hybridi stiilne sõitjateruum on ideaalne koht vaikse ja pingevaba sõidu nautimiseks. Sportlikud nahkistmed ja suur panoraamkatus tagavad mugava ning valgusküllase sõidu avaras ja maitsekas interjööris, 520 liitrit mahutav pakiruum aga on paindlikult ümberkujundatav ning aku osa on sellest väga väike. RAV4 interjöör pakub kompromissitut mugavust ja heaolu, alustades esiklaasinäidikust ja JBLi üheksa kõlariga esmaklassilisest helisüsteemist kuni juhtmevaba laadimiseni ja 230 V pistikupesani pakiruumis.

Sõida nagu soovid

Kohanda RAV4 tõhus hübriidsüsteem oma vajadustele vastavaks, valides neljast sõidurežiimist sobiva. Kuni 75 km saad sõita üksnes elektri jõul – ideaalne lühemateks teekondadeks. Linnast väljas maanteedel teed unistuste sõite tänu bensiinimootorile. Kuhu Sa ka ei läheks, RAV4 hübriidajam ei vea Sind alt.

Konfigureeri endale auto

Sportlik ja maitsekas

Miks ei võiks sportlik olla maitsekas? TOYOTA GAZOO Racingust inspireeritud RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT sõidab nagu unelmate auto ja näeb sealjuures erakordselt hea välja.