Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury

Alates

35 950 €

kuumakse al 369 €

Kütusekulu

5.5 l / 100 km

CO2

125 g/km

Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury
Alates 35 950 €

Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury Business
Alates 37 850 €

Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Executive
Alates 40 950 €

Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Premium
Alates 45 350 €

Uus Toyota Camry Hybrid​

Ootamine on end ära tasunud. Legendaarne Toyota Camry, oma klassi number 1 kogu maailmas - elegantsed proportsioonid, preemiumklassi tunnetus, avar salong, uhiuus Toyota bensiini-elektri jõuallikas ja silmapaistvad sõiduomadused annavad järgmise põlvkonna sedaani mõistele uue tähenduse.

MEELI TERAVDAV HÜBRIIDVÕIMSUS

MEELI TERAVDAV HÜBRIIDVÕIMSUS

Camry Hybrid pakub puhtamat sõitu, tegemata järeleandmisi võimsuses või stiilsuses. See vaikse 2,5-liitrise iselaaduva bensiini-hübriidajamiga sõiduk tagab piisava pöördemomendi väikesel kiirusel ning tähelepanuväärse võimsuse suurematel kiirustel koos kasvanud erksuse ja pingevaba kiirendusega.

LOODUD OLEMA TÄHELEPANU KESKPUNKTIS

LOODUD OLEMA TÄHELEPANU KESKPUNKTIS

Stiilne Camry Hybrid, milles kvaliteetse sedaani elegants seguneb dünaamilisusega, jätab tõelise teedevallutaja mulje. Kauni kujundusega autol on ülijäik kere ja paremat nähtavust võimaldav madalam mootorikate. Esiosa on maksimaalse mõju saavutamiseks läbinud uuenduskuuri ning uue ilme on saanud nii ülemine kui ka alumine radiaatorivõre. Alumise radiaatorivõre ribid ulatuvad kaugemale külgedele, muutes auto välimuse laiemaks ja dünaamilisemaks.

NUTIKAD FUNKTSIOONID SUUREPÄRASE SÕIDU TAGAMISEKS

NUTIKAD FUNKTSIOONID SUUREPÄRASE SÕIDU TAGAMISEKS

Uuenduslike funktsioonide rikkus teeb Camry Hybridist muljetavaldava sedaani. Sujuvalt integreeritud tehnoloogia muudab iga sõidu paremaks, tagades alati intuitiivse sõidukogemuse. Camry Hybridi sõitjateruumis kasutatakse erakordset heliisolatsiooni, tänu millele saad selgemalt nautida veatut ruumilist heli. 9-tolline puutetundlik multimeediaekraan lihtsustab kõige vajamineva, sh navigatsiooni, muusika ja rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ leidmist. Rakenduse MyT kaudu saad olla ühenduses oma Camry Hybridiga ning kasutada hulgaliselt funktsioone.

TEHNIKA VIIMANE SÕNA

Camry on täis uuenduslikku tehnoloogiat – säästlikust hübriidajamist ohutussüsteemideni. Uuel Camryl on tipptasemel Toyota Safety Sense’i süsteem selliste lisafunktsioonidega nagu vastutuleva sõiduki hoiatus, ohuolukorra roolimisabi, ristmikul kokkupõrke leevendussüsteem (ICM), nutikas kohanduv kiirushoidik ja täiustatud sõiduraja abisüsteem Lane Trace Assist.

Konfigureeri endale auto