• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Järelturu varuosad võivad näida samasugused ja sobida samamoodi, kuid madalama kvaliteediga materjalide tõttu ei vasta need oodatavate tööomaduste lubadusele. Kuna Toyotale on sinu ohutus ja sinu auto parimad tööomadused esmatähtsad, soovitame sul alati kasutada oma Toyota edasimüüja pakutavaid Toyota originaalvaruosi.

  Toyota originaalvaruosade puhul võivad kliendid kindlad olla ulatusliku uurimistegevuse ja katsetamisega tagatud rangeimates kvaliteedistandardites. 

  • Ohutusriskid tarbijate jaoks

   Järelturu varuosad ei ole valmistatud sama kvaliteetsetest materjalidest ega ole läbinud sama rangeid kvaliteedikontrolle nagu Toyota originaaltooted, mistõttu kaasnevad nendega terviseriskid juhile ja kaassõitjatele.

   Mitteoriginaalvaruosad kuluvad kiiremini ja võivad põhjustada auto rikkeid või avariisid.

  • Rahaline risk tarbijate jaoks

   Sõiduki nõuetekohaseks toimimiseks vajalikud järelturu varuosad (sidurikettad, piduriklotsid, õlifiltrid) võivad kahjustada sõidukit ja kaasa tuua kulukaid remonditöid.
   Mitteoriginaalvaruosade kasutamisel võib katkeda sõiduki tootjagarantii kate.

  Toyota kvaliteedistandardid

  Kõik Toyota originaaltooted on ulatusliku uurimistegevuse ja rangete katsete tulemus. Iga toode läbib põhjaliku kontrolli, millega tagatakse, et see vastab Toyota rangetele kvaliteedi, töökindluse ja sõiduomaduste standarditele.
   Meie kliendile antakse üle üksnes tooted, mis läbivad kõnealused ranged hindamised, aidates seeläbi tagada sinu ohutust ja sinu sõiduki pikka tööiga. 

  Lisaks on kõigil Toyota originaaltoodetel usaldusväärne Toyota garantii, mis tagab, et sõidukid töötavad optimaalselt ja pakuvad oodatud silmapaistvaid tööomadusi. Toyota ei paku mingit garantiid probleemide korral, mis tulenevad muude kui Toyota originaalvaruosade kasutamisest.

  Miks osta Toyota originaalvaruosi?

  /

  Kvaliteetsed tooted, mis on sertifitseeritud ja millega säilib Toyota garantii.
   

  /

  Täielikult garanteeritud, et varuosad on valmistatud Toyota spetsifikatsioonide kohaselt ja sobivad nagu valatud.
   

  /
  Sinu Toyota suur edasimüügiväärtus ainult Toyota originaalvaruosade kasutamise tõttu.