• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Kaskokindlustus, mis kaitseb sind ja sinu autot

  Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis hüvitab Sinu autole tekitatud kahju juhtudel, mil kahju ei kuulu hüvitamisele kellegi teise liikluskindlustuse poolt. Kaskoga garanteerid, et kaitstud on sinu auto ja vara, sõltumata õnnetuse põhjustest!

  Küsi pakkumist amservkindlustus@amserv.ee

  Amserv Kindlustuse fikseeritud hinnaga kasko uutele sõidukitele

  Pakume fikseeritud hinnaga kaskot Toyota põhimudelitele.  Eraldi hinnad kehtivad era- ja juriidilistele isikutele. Kindlustusperioodi pikkus on 1 aasta. Pakkumine kehtib ainult uue auto ostmisel ning ei laiene kasutatud sõidukitele.

  Mudel      Erakliendile             Ärikliendile       
  Yaris 288 € 355 €
  Corolla   288 € 385 €
  C-HR         375 € 485  €
  RAV4        420 € 505 €
  CAMRY 478 € 528 €

  Amserv Kindlustuse tinimused

  • Kahjude hüvitamine õnnetuse, tulekahju, röövimise, varguse ja sõiduki hävimise korra
  • Kindlustus kehtib nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides (v.a Ukraina, Valgevene ja Venemaal. Nendesse riikidesse sõitmiseks küsi lisainfot amservkindlustus@amserv.ee
  • Uusväärtuskindlustuses on hüvitise arvutamise aluseks auto ostuhind. Täpsemalt loe kindlustustingimustest.
  • Amserv Kindlustuse teenusepakkuja on If P&C Insurance AS
  • Tutvu tingimustega:
   Üldtingimused »
   Sõidukikindlustuse tingimused »

   Kuidas toimida, kui on juhtunud õnnetus?

   Helista Amserv Autoabi ööpäevaringsel telefonil (+372) 6 233 233

   * Metsloomaga kokkupõrke korral on vajalik õnnetusest teada anda kas Häirekeskusele, lühinumbril 112 või Keskkonnainspektsioonile lühinumbril 1313.

   ** Asendusauto neljaks päevaks ei kehti klaasikahjude ning tehniliste rikete korral.

   Kui Sinu autoga peaks juhtuma õnnetus, võtame kogu asjaajamise kindlustusega enda peale ja korraldame kiire auto kordategemise.

   Amserv Kindlustuse omanikule on autoabi tasuta. Lisaks tehnilistele riketele ja õnnetusjuhtumile saad abi, kui:

   • teel olles on purunenud rehv;
   • kütus on otsa lõppenud;
   • võtmed on kadunud või autosse luku taha jäänud;
   • pirn on läbi põlenud;
   • libeda tõttu on auto teelt välja sõitnud.

   Küsi meilt ka liikluskindlustust

   Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, mille tingimusi reguleerib liikluskindlustusseadus. Sellega hüvitatakse juhi poolt tekitatud kahju teistele isikutele ja nende varale ning sõidukijuhi ravikulud.

   Teenust osutab If P&C Insurance AS. Vajadusel küsi nõu amservkindlustus@amserv.ee.