Amserv Järve

Amserv Järve

Broneeri teenindus

E – R
8:00 – 18:00
L
10:00 - 15:00
Esindus suletud 24.juuni 2024! 

Müügiosakond

+372 650 2125

E – R
8.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Lenne Jalajas
Lenne Jalajas Müügisekretär

Tallinn 6502 120
lenne.jalajas@amserv.ee

Carmel Karlson
Carmel Karlson Salongi administraator

Tallinn 650 2125
carmel.karlson@amserv.ee

Kadi Saar
Kadi Saar Müügisekretär

Tallinn 650 2120
kadi.saar@amserv.ee

Anete Timm
Anete Timm Salongi administraator

Tallinn 650 2125
anete.timm@amserv.ee

Andrias Kirs
Andrias Kirs Müügijuht

Tallinn 5886 5686
andrias.kirs@amserv.ee

Mario Ekart
Mario Ekart Uute autode müügikonsultant

Tallinn 5886 8511
mario.ekart@amserv.ee

Karel Lukk
Karel Lukk Uute autode müügikonsultant

Tallinn 5398 2291
karel.lukk@amserv.ee

Anna Stantšits
Anna Stantšits Automüüja

Tallinn 6502 121, 5304 4118
anna.stantsits@amserv.ee

Julia Hvalõnski
Julia Hvalõnski Automüüja

Tallinn 5355 8850
julia.hvalonski@amserv.ee

Annika Palu
Annika Palu Automüüja

Tallinn 650 2113, 5331 1624
annika.palu@amserv.ee

Margus Paju
Margus Paju Automüüja

Tallinn 650 2114
margus.paju@amserv.ee

Mati Rääbis
Mati Rääbis Logistik

Tallinn 650 2122
mati.raabis@amserv.ee

Kati Maripuu
Kati Maripuu Amserv Auto As kvaliteedi- ja kliendisuhete juht

Tallinn 5624 7561
kati.maripuu@amserv.ee

Tanel Kasesalu
Tanel Kasesalu Amserv Toyota Business tehniline nõustaja

Tallinn 5347 0256
tanel.kasesalu@amserv.ee

Villi Tõld
Villi Tõld Amserv Toyota Business osakonna müügijuht

Tallinn 509 6691
villi.told@amserv.ee

Tanel Laide
Tanel Laide Amserv Toyota Business osakonna müügijuht

Tallinn 5308 8814
tanel.laide@amserv.ee

Silvo Loomet
Silvo Loomet Amserv Toyota Business osakonna müügijuht

Tallinn 523 0247
silvo.loomet@amserv.ee

Margus Nõmmik
Margus Nõmmik Amserv Toyota Business osakonna juhataja

Tallinn 501 2711
margus.nommik@amserv.ee

Kasutatud autode müük

-

E – R
9.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Krista Iozenas
Krista Iozenas Kasutatud autode müüja

Tallinn 650 2116, 507 2688
krista.iozenas@amserv.ee

Reelika Raidsalu
Reelika Raidsalu Kasutatud autode müüja

Tallinn 650 2117
reelika.raidsalu@amserv.ee

Janno Paist
Janno Paist Kasutatud autode müüja

Tallinn 650 2129, 5388 3480
janno.paist@amserv.ee

Dmitri Kõzrodev
Dmitri Kõzrodev Kasutatud autode müüja

Tallinn 650 2119, 522 2641
dmitri.kozrodev@amserv.ee

Reigo Ojaperv
Reigo Ojaperv Kasutatud autode ostujuht

Tallinn 5344 1158
reigo.ojaperv@amserv.ee

Raivo Rumberg
Raivo Rumberg Kasutatud autode müügijuht

Tallinn 650 2128
raivo.rumberg@amserv.ee

Teenindus

650 2160

E – R
8.00 - 18.00

Imre Ilustrum
Imre Ilustrum Hooldusnõunik

Tallinn 650 2145
imre.ilustrum@amserv.ee

Kaspar Koidu
Kaspar Koidu Hooldusnõunik

Tallinn 650 2141
kaspar.koidu@amserv.ee

Kristi Messing
Kristi Messing Hooldusnõunik

Tallinn 650 2141
kristi.messing@amserv.ee

Stephani Pille
Stephani Pille Hooldusnõunik

Tallinn 650 2148
stephani.pille@amserv.ee

Elle Sepp
Elle Sepp Hooldusnõunik

Tallinn 650 2148
elle.sepp@amserv.ee

Kaido Berting
Kaido Berting Hooldussaali nõunik

Tallinn 650 2144
kaido.berting@amserv.ee

Priit Sander
Priit Sander Hooldussaali tehniline nõunik

Tallinn 5304 4132
priit.sander@amserv.ee

Reio-Rait Floren
Reio-Rait Floren Garantiispetsialist

Tallinn 650 2169
reio-rait.floren@amserv.ee

Lauri Laev
Lauri Laev Hooldussaali juht

Tallinn 5871 1176
lauri.laev@amserv.ee

Taavi Kašan
Taavi Kašan Garantiijuht

Tallinn 650 2169
taavi.kasan@amserv.ee

Mairo Romandi
Mairo Romandi Järelteeninduse juht

Tallinn 515 1891
mairo.romandi@amserv.ee

Tanel Veerpalu
Tanel Veerpalu PDI osakonna juhataja

Tallinn 650 2157
tanel.veerpalu@amserv.ee

Jekaterina Erygin
Jekaterina Erygin Järelteeninduse assistent

Tallinn 650 2112
jekaterina.erygin@amserv.ee

Varuosad

650 2152

E – R
9.00 - 18.00

Richard Karming
Richard Karming Varuosade müügikonsultant

Tallinn 650 2150
Richard.Karming@amserv.ee

Raul Kaas
Raul Kaas Varuosade müügikonsultant

Tallinn 650 2152
raul.kaas@amserv.ee

Timo Hallist
Timo Hallist Varuosade lao juhataja

Tallinn 650 2153, 522 2805
timo.hallist@amserv.ee

Kiirabi, pisiremonditöökoda

650 2140

E – R
8.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Tarmo Sepp
Tarmo Sepp Kiirteeninduse juht

Tallinn 650 2140
tarmo.sepp@amserv.ee

Kere- ja värvitööd

650 2154

E – R
8.00 - 18.00

Amserv Peetri  keretööde ja hoolduskeskus
Amserv Peetri keretööde ja hoolduskeskus Vaata ka meie Baltikumi kaasaegseimat Peetri keretööde ja hoolduskeskust

Tallinn 650 2503
kere.peetri@amserv.ee

Tehnoülevaatus

650 2162

E – R
8.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Denis Vlasjuk
Denis Vlasjuk Tehnoülevaataja

Tallinn 650 2162
tehno.jarve@amserv.ee

Karl-Erik Põhako
Karl-Erik Põhako Tehnoülevaataja

Tallinn 650 2162
tehno.jarve@amserv.ee

Teet Rähn
Teet Rähn Tehnoülevaataja

Tallinn 650 2162
tehno.jarve@amserv.ee

Ahti Männama
Ahti Männama Tehnoülevaatuse juhataja

Tallinn 650 2162
Ahti.Mannama@amserv.ee

Administratsioon

650 2112

E – R
8.00 - 18.00

Vahur Annsoo
Vahur Annsoo Esinduse juhataja

Tallinn 650 2111
vahur.annsoo@amserv.ee

Violetta Butuk
Violetta Butuk Kliendisuhete juht

Tallinn 650 2195
violetta.butuk@amserv.ee

Margus Nõmmik
Margus Nõmmik Toyota brändijuht

Tallinn 501 2711
margus.nommik@amserv.ee