Toyota Liising

Toyota Liising. Lihtsam ja mugavam finantseerimine.

Selleks, et sinu Toyota-soov saaks täidetud just nii nagu tahad, oleme loonud mugava ja kiire liisinguteenuse. Toyota on vastupidav ja usaldusväärne ning samadest kriteeriumitest lähtusime ka liisingupartnereid valides. Kolme oma ala tipptegija koostöös on sündinud lahendus, mis teeb uue Toyota ostu taskukohaseks, paindlikuks ja mugavaks. Nii saad rooli istuda kiirelt ja liigse asjaajamiseta. Toyota omanikele oleme välja töötanud ka spetsiaalse Toyota kindlustuse, mis pakub erinevaid lahendusi ootamatutes olukordades – olgu see tasuta asendusauto, kõikehõlmav autoabi või ainuõige taastusremont, mille puhul kasutatakse ainult Toyota originaalosi.


Miks Toyota Liising?

Amserv hoolitseb kogu liisinguprotsessi eest ja paljudel juhtudel võib saada positiivse liisinguvastuse juba ühe tunniga. Te ei pea oma väärtuslikku aega asjaajamisele kulutama, sest kõik vajalikud toimingud saab mugavalt teha meie juures.

  Lihtne asjaajamine. Sul pole vaja ise panka minna.

  Üksainus arve. Ühine arve liisingu ja kindlustuse kohta.

  Kiired vastused. Enamasti saabub positiivne vastus 1 tunniga.

  Rohkem lisavõimalusi. Liisingusse saab lisada lisavarustuse ning korralised hooldused ja lisagarantii.

  Tasuta liisingu vahetused. Toyota liisinguga on uue Toyota ostul liisingu vahetus tasuta.

  Kaks liisingupakettiVali, milline sobib sinu soovide ja võimalustega.

Liisingu võimalused

Pakume kahte erinevat võimalust Toyota mudelite liisimiseks

Mis tüüpi autoliising tuleks valida? See sõltub sinu eelistustest ja sellest, millisena näed sõiduki tulevikku: kas soovid sõidukit kasutada ainult kindla perioodi vältel või soovid saada pärast liisinguperioodi selle omanikuks.

  • Kasutusrent

    Kasutusrent tasub valida siis, kui soovid sõidukit vaid kasutada ega taha saada selle omanikuks. Kasutusrendi korral ostab Toyota Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Liisinguperioodi lõppedes on sul võimalik: sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab); sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja; saada sõiduki omanikuks, tasudes Toyota Liisingule sõiduki jääkväärtuse.

  • Kapitalirent

    Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks. Kapitalirendi korral ostab Toyota Liising sinu valitud sõiduki ja annab selle sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Toyota Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse, saad sõiduki omandiõiguse. Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või lepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.