• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota kvaliteedilubadus

  „Nüüdsest peale on minu soov, et kõik ühendaksid oma pingutused ja leiaksid üheskoos tee kvaliteetsõidukite valmistamise juurde."

  Kiichiro Toyoda 
  Toyota Motor Corporationi asutaja, mai 1939 

  Miski pole nii hea, et seda ei saaks teha paremaks. Seetõttu üritame pidevalt kõike täiustada. See ei ole juhtlause ega loosung, mille võib riputada seinale ja järgmisel hetkel unustada. See on lihtsalt viis, kuidas asju teha. Meil on selle jaoks oma sõna - 'kaizen'. See tähendab pidevat arengut ning moodustab põhimõtte, mis juhib meid püüdlustes üleüldise kvaliteedi poole.

  Kvaliteedipüüdluste tulemuseks on reaalsed eelised, mis parandavad meie klientide elu kvaliteeti. Oleme selles kindlad, kuna meie kliendid hääletavad pidevalt Toyota poolt kliendirahulolu sõltumatutes ülevaadetes.

  See tuleb ilmsiks ka väljapaistvatest tulemustest, mida Toyota on saavutanud Euro NCAP ohutustestides. Kõige rohkem tunnetame seda aga seetõttu, et loeme enda kohuseks selgitada välja, kuidas tagada oma klientidele parim omanikukogemus alates auto ostmisest kuni müümiseni. Sinu jaoks tähendab see, et iga kord, kui istud Toyota rooli ja käivitad mootori, valdab Sind täielik enesekindlus ja turvatunne. Kindlustunde aluseks on teadmine, et auto on konstrueeritud ja valmistatud kõrgeimate kvaliteedi- ja töökindlusnormide järgi.  Toyota puhul ei ole kvaliteet pelgalt lubadus, see on eluviis.