Toyota alustas uue GR Yarise eelmüüki

Toyota alustas uue GR Yarise eelmüüki ning selle hinnad algavad 46 150 eurost.

TOYOTA GAZOO Racingu motospordi suunast inspireeritud ning kolme aasta eest oma debüüdi teinud luukpära GR Yaris on saanud uue disaini ning tehnilised ja konstruktsioonilised uuendused, mis pakuvad veelgi paremat sõiduelamust. Uue GR Yarise puhul on valikus Sport ja Premium varustustasemed ning neid saab tellida kas manuaal- või automaatkäigukastiga. 
 
GR Yarise sõitjateruumis on tehtud olulisi muudatusi, et anda armatuurlauale autentne sportauto ilme ning keskenduda veelgi enam juhi vajadustele. GR-i meeskond kasutas võistlusradadelt ja rallisõitjatelt saadud sisendit juhtnuppude ümberpaigutamisel, et tagada selgem ülevaade ning kiirem juurdepääs neile.
Muudatused GR Yarise välisilmes pole ainult kosmeetilist laadi. Taas kord on oluliseks mõjutajaks olnud professionaalsete rallisõitjate tagasiside ja võistluskogemus.
 
Mudeliuuendusega on jäädud truuks mudeli põhiomadustele – GR Yaris on kolmeukseline sportauto. Yarisega jagatakse vaid peegleid, tagatulesid ja antenni. Kõiki teisi elemente on muudetud, et saavutada optimaalne survejõud, aerodünaamika ja haarduvus.
 
Värskendatud mudeli peamiste uuenduste hulka kuuluvad kolmesilindrilise turbomootori edasiarendus, mis pakub veelgi rohkem võimsust ning suuremat pöördemomenti ning kaheksakäiguline GAZOO Racing Direct automaatkäigukast, mis on loodud võistlusautole omaseks kiireks käiguvahetuseks.
 
GR Yarisel oli juba enne maailma võimsaim kolmesilindriline mootor. Nüüd suudab see veelgi rohkemat – võimsust on suurendatud 19 DIN hj võrra ning juht saab kasutada täiendavalt 30 Nm pöördemomenti ehk siis maksimaalsed näitajad tõusid 280 DIN hj ja 390 Nm-ni. See on parim näitaja oma klassis, ületades konkurente ning pakkudes autentset võistlusauto tunnet.
 
Uus GR Yaris saab lisaks juba väljakujunenud värvidele Emotional Red 2, Precious Black, Pure White, Platinum Pearl White juurde ka uue, milleks on Deep Metal Grey.
 

GR Yaris

GR Yaris