Nullist kaugemale

 

Null ei ole meie sihtpunkt. See on veel üks samm meie elektrifitseerimisteekonnal, mis sai 1997. aastal alguse hübriidautoga ja jätkub pistikhübriididega. Me valmistame vesinikuautosid. Oleme toonud bussidesse, veokitesse ja isegi paatidesse vesinikuenergia, millest jääb maha ainult vesi. Väikestest heitkogustest kuni täieliku vabaduseni, suuremast liikuvusest parema ühiskonnani kõigile. Miks piirduda nullemisioonidega, kui saab minna kaugemale? 

VÄIKESTEST HEITKOGUSTEST KAUGEMALE

 

Üle 20 aasta tagasi innustas heitmevabaduse eesmärk meid tooma turule maailma esimese hübriid-seeriaauto. See ind jätkub tänapäeval pistikhübriidide ja vesinikuautodega. Elektrifitseerimise liidritena ei piirdu me ainult sellega. Kuna meil on kavas tuua 2025. aastaks üle maailma turule 40 uut või uuendatud elektrifitseeritud sõidukit, pakume kõige laiemat elektriliste jõuallikate valikut. Niiviisi saab igaüks nautida vastavalt vajadusele õiget tehnoloogiat õigel ajal.

 
 • Hübriid: vaieldamatu liider

  Meie neljanda põlvkonna hübriidmudelid võimaldavad sõita heitmevabalt kuni 70% linnasõitudest, ilma et peaksid autot vooluvõrku ühendama ja laadima.

 • Pistikhübriid: liigu heitmevabalt kaugemale

  Meie pistikhübriidid pakuvad ühe laadimiskorraga heitmevaba täiselektrilist sõitu kuni 75 km. Meie hübriidelektriliste mudelite kõigi eelistega pistikhübriidid tagavad sulle meelerahu ka pikematel sõitudel.

 • Vesinikukütuseelement: ainus heide on vesi

  Kiiresti tangitaval ja rohkem kui 650 km sõiduulatusega teedrajaval vesinikuautol Mirai on kütuseelement, mis pakub puhast ja võimsat jõudlust ning selle ainsaks heiteks on vesi.

  Tutvu Toyota elektrifitseeritud valikuga

PIIRANGUTEST KAUGEMALE

 

Kuna meie autoettevõte muutub liikuvusettevõtteks, ei piirdu me ainult ühiskonna pidevalt muutuvate liikuvusvajaduste rahuldamisega, vaid lähme sellest kaugemale. Oleme pühendunud sellele, et hoolitseme kõigi liikumise eest alates eakatest kuni paraolümpiasportlasteni, hoolimata nende füüsilisest puudest. Sest kui me ei jäta kedagi maha, liigume me kõik kaugemale.

 • Vabadus nautida sõitu

  Concept-i RIDE on ratastoolikasutajatele mõeldud juhtkangi abil juhitav elektriauto. Selle ainulaadne istmepaigutus ja sõiduki automaatjuhtimise funktsioonid tagavad kõigile vabaduse ja meelerahu.

 • Vabadus ka viimasel kilomeetril

  Ükskõik, kas liigud seistes, istudes või ratastoolis, aitab meie jalakäijate alal kasutatav sõidunaudingut pakkuv ja keskkonnasäästlik akutoitega elektriauto kõigil linnas oma teekonna viimase kilomeetri kiiresti läbida.

 • Vabadus konkureerida

  Usume, et kui on olemas liikumisvabadus, on kõik võimalik. Olümpia- ja paraolümpiamängude ülemaailmse liikuvuspartnerina saame me lõpuks teostada oma eesmärki pakkuda liikumisvõimalusi kõigile.

 • Vabadus kõigile

  APM (Accessible People Mover) töötati välja spetsiaalselt selleks, et aidata liikumise erivajadustega osalejatel 2020. aasta Tokyo olümpiamängude võistluskohtades, nt olümpiastaadionil, ringi liikuda.

  Avasta Start Your Impossible

OOTUSTEST KAUGEMALE

 
 

Mis veel asub nullist kaugemal? Mis sa arvad tõeliselt meeldejäävate kogemuste pakkumisest kõigile, ükskõik, kas autos või veebis? Või täiustatud ohutustehnoloogiast, mis viib meid sammu võrra lähemale meie eesmärgile viia liiklusõnnetuste arv nullini? Meie sõidukite kvaliteedi ja töökindluse maine ning sinu vajadustega paremini kooskõlas olevate teenuste ühendamisel muutub iga kogemus teekonnal nullist kaugemale ohutumaks ja nauditavamaks.

 • Täisautomaatsel ideeautol LQ on võimas tehisintellektil tuginev agent Yui. See õpib sinult ja pakub isikupärasemat kogemust, mis tugevdab sinu sidet autoga.

 • Sõidud, mil tunned end ohutumalt

  Toyota Safety Sense on aktiivohutussüsteemide pakett, mis on mõeldud autoga seotud õnnetuste ärahoidmiseks või nende mõju leevendamiseks, viies meid ühe sammu võrra lähemale eesmärgile kaotada liiklusõnnetused.

 • Sõidud, mil tunned, et oled ühendatud

  MyT digiteenuste nutitelefonirakendus, mis hõlmab selliseid funktsioone nagu Hübriidi juhendamine ja Leia mu auto, pakub täielikku kontrolli sinu Toyota sees ja sellest väljaspool, et sõitmine oleks ohutum ja nauditavam.

 • Sõidud, mil tunned end peatamatuna

  Aktiivkallutuse Active Lean ja pööravate tagaratastega täiselektriline i-ROAD pakub mootorrattale iseloomulikku erksust koos autole omase mugavuse ja ohutusega. Ideaalne linnasõidu esimeste või viimaste kilomeetrite läbimiseks.

  Tutvu MyT digiteenustega