Omanikuala

Ükskõik kuhu sa sõidad, on Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamine sinu meelerahu seisukohalt hädavajalik toiming. Nii võid kindel olla, et marsruut, mida mööda sõidad, on valitud kõige värskemate kaardiandmete põhjal 

Kaardiuuenduse eelised:

Väldi pingelisi olukordi
Umbes 15%* kogu teedevõrgust muutub igal aastal. Toyota navigatsioonisüsteemi ajakohastamisega on sinu päralt kõige uuemad saadaolevad kaardid, see aga tähendab pingevabamat sõitu.

Säästa kütust
Tänu uusimatele kaardiandmetele jõuad sihtpunkti kõige ökonoomsemat marsruuti pidi. See tähendab vähem kilomeetreid, vähem tühisõite ja ökonoomsemat kütusekasutust. See on hea nii meie planeedile kui ka rahakotile.

Säästa aega
Sinu uuendatud Toyota navigatsioonisüsteem võimaldab valida marsruuti. Vali kas kõige kiirem või lühem marsruut, olenevalt sellest, kui palju sul aega on.

Koos kõige värskemate Toyota navigatsioonisüsteemi uuendustega saad kasutada ka selliseid uusi omadusi nagu paremad ristmikuvaated, täpsemad saabumisajad ja uued huvipunktid. Need muudavad sõidu mugavamaks ja nauditavamaks.

Uuenda kohe ja naudi tõelist meelerahu

Toyota navigatsioonisüsteemi kõige värskemad uuendused on nüüd saadaval.

Võta meiega ühendust ja küsi lähemalt.

 

* Andmete allikas: Navteq.
** Võib juhtuda, et mõni seade ei võimalda neid omadusi kasutada. Lisateabe saamiseks pöördu Toyota volitatud remonditöökoja poole.

 
1. Riigid, millele need andmed kohalduvad: Albaania, Austria, Valgevene, Belgia, Bosnia, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa (sh Andorra ja Monaco), Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia (sh San Marino ja Vatikan), Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Moldova, Montenegro, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Valgevene, Venemaa (sh Kaliningrad), Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania (sh Gibraltar ja Kanaari saared), Rootsi, Šveits (sh Liechtenstein), Türgi, Ukraina ja Ühendkuningriik.
2. NAVTEQ Maps®-i andmebaasid sisaldavad järgmisi peamiste huvipunktide kategooriaid. Need huvipunktide kategooriad võivad olla erinevate nimedega ja/või kuuluda eri kategooriate või alamkategooriate alla. Juhime sinu tähelepanu asjaolule, et mälu optimeerimiseks ei pruugi mõned kategooriad olla sinu süsteemis saadaval. Peale NAVTEQ Maps®-i peamiste huvipunktide võib sinu süsteem sisaldada ka NAVTEQ Maps®-i huvipunktide laiendatud kategooriaid, et saaksid veel rohkem teavet.