MyT digiteenused

     

Toyotaga sõitmine pole olnud kunagi parem ning MyT digiteenustega on kogemus veel täiuslikum, sest Sulle on tagatud maksimaalne mugavus ja kontroll oma auto üle, kus iganes Sa ka ei sõidaks. Tehnika ei pea heidutama. Meil on vastused kõigile Sinu küsimustele MyT digiteenuste kohta.

MyT digiteenuste abil suhtleb Sinu auto vaevata välismaailmaga. Saad sõita tõhusamalt ja nutikamalt. Oleme teinud selle võimalikult lihtsaks, kuid kindlasti on Sul ikkagi küsimusi. Vastame neile heameelega.

     

Ühendus loob uusi võimalusi

   

Ükskõik kas oled autos või sellest eemal, MyT abil saad säilitada täieliku kontrolli oma Toyota üle, sest rakenduses on hulk uusi digiteenuseid, mis muudavad sõitmise turvalisemaks ja meeldivamaks.

  

     

Hoia oma Toyotal nutitelefoni abil silm peal

   

Nutitelefonis oleva MyT rakendusega saad hoida oma autoga sidet igal pool. Planeeri sõite kodust, leia auto üles, optimeeri sõitu, vaata sõiduanalüüsi ja hooldusteavitusi.

   

Hübriidi juhendamine

Juhi hübriidi parimal viisil ja väiksema kütusekuluga. Hübriidi juhendamise funktsioon juhendab Sind MyT rakenduse kaudu kontekstipõhiselt ja aitab parandada hübriidiga sõitmist Sinu varasemate sõitude põhjal. Nii saad elektrisõiduki režiimi maksimaalselt ära kasutada, vähendades sellega kütusekulu ja keskkonnamõju.

Pistikhübriidide ja elektriautode kaugjuhtimise funktsioon

Maksimaalne mugavus ja aja kokkuhoid. Jälgi autoaku olekut ning planeeri laadimine kaugjuhitava laadimise abil endale sobivale ajale. Kliimaseadmega saad autot talvel hõlpsalt sulatada ning eelseadistada soovitava sisetemperatuuri juba enne sõitu – kõike mugavalt oma nutitelefonist.
 

     


Klõpsa allpool ja laadi MyT rakendus alla.


MyT multimeedia

Intuitiivne autosisene navigatsiooni- ja meelelahutussüsteem. MyT multimeedia sisaldab reaalajas navigeerimist, kiiruskaamerahoiatusi, tanklaid ja huvipunkte. MyT multimeediat saab kasutada nii Apple CarPlay kui ka Android Auto kaudu, mis võimaldavad ühendada telefoni autoga, kuulata muusikat ja kasutada nutitelefoni lemmikrakendusi armatuurlaua ekraanilt.


 

  • Reaalajas liiklusteave

    Arvutab Sinu marsruudi reaalajas liiklusteabe alusel.
    Saad end pidevalt kursis hoida sõidumarsruudi liiklusolukorraga. Sinu autosisene navigatsioonisüsteem kohandub teel toimuvate sündmuste järgi ja pakub Sinu vajadustele vastavaid alternatiivmarsruute.

  • Huvipunktid

    See funktsioon aitab üles leida Sind huvitavad kohad.
    Meie intuitiivne Google'i-põhine huvipunktifunktsioon leiab alati värskeima info läheduses olevate huvipunktide kohta. 

Rohkem MyT multimeedia funktsioone
 

Kiiruskaamerahoiatused - Kogukonnapõhised kiiruskaamerahoiatused. Tehnoloogia Coyote and Cyclops teavitab Sind lähenevast kiiruskaamerast ning Sa saad ka ise kogukonda uuest kiiruskaamerast teavitada.
 

Tanklad - Lihtne tankimine. Saad otsida oma vajadustele vastava tankla – olgu selleks hind või kindel kütusefirma, kelle kliendikaart Sul on. Saad valida tankimise sihtkohas, tee peal või praegusele asukohale lähimas kohas.
 

Google Street View - Vaata saabumiskoht üle enne sinna jõudmist. Google Street View'ga saad 360-kraadise vaate oma sihtkohast, et seda oleks lihtsam ära tunda.
 

Parkimine - Aitab otsida parkimiskoha lähiümbrusest, sihtkohas või tee peal. Saad valida nii hinna kui parkimisettevõtte alusel või kauguse järgi praegusest asukohast
 

Nutitelefoniga ühendamine - Saad nutitelefoni sõidukiga ühendada Apple CarPlay või Android Auto abil. Saad ühendada nutitelefoni, kuulata muusikat ning kasutada armatuurlaua ekraanil oma nutitelefoni lemmikrakendusi.Sul on veel küsimusi?

Vaata korduma kippuvaid küsimusi