Maasturid

Toyota linnamaasturid ja maasturid. Igale  vajadusele. Igale maitsele.

Sõltumata sellest, kas Su igapäevane teekond kulgeb mööda linnatänavaid või viib käänulistele metsa- ja kruusateedele, võid Toyota maasturi roolis olla kindel, et jõuad sihtkohta mugavalt, ohutult ja säästlikult ning ilma- ja teeoludest sõltumata.

Meie maasturite ja linnamaasturite valikus ootavad Sind julged ja silmapaistvad Toyota C-HR, Yaris Cross, Corolla Cross ning meie SUV-pere uusim täiselektriline mudel – Toyota bZ4X. Kui vajad veel rohkem ruumi ja jõudlust, vali aegumatu RAV4, võimas ja samas säästlik RAV4 Plug-in Hybrid, ruumikas 7-kohaline Highlander, legendaarne Land Cruiser või kõikvõimas Hilux.

Nüüd on parim aeg osta täishübriid Yaris Cross, Corolla Cross või RAV4

- Eesti eelistatuimad linnamaasturid
- Säästlik hübriidajam
- Rikkalik põhivarustus
- Lai valik autosid laos 
- Sissemakseks sobib Sinu praegune auto

  • Toyota Relax garantii

    Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota edasimüüja juures, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.

    Vaata lähemalt

  • 10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

    Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.

    Vaata lähemalt

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Toyota T-Mate süsteemide seas on hulgaliselt aktiiv- ja passiivohutusfunktsioone, mis toetavad Sind sõitmisel, manööverdamisel ja parkimisel ning seda nii linnas kui ka maastikul. Ohutussüsteemid kaitsevad Sind ja Su kaassõitjaid ning kõiki teisi liiklejaid.

T-Mate’is sisalduvad paljud Toyota Safety Sense ohutuspaketi funktsioonid, mis on iga Toyota maasturi ja linnamaasturi põhivarustuses. Nende seas on näiteks liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), kokkupõrke ennetussüsteem (PCS), kohanduv kiirushoidik (ACC) ja automaatsed kaugtuled (AHB)*.

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot esindusest.