Hybrid varustus

  • Standardvarustus
  • o Lisavarustus
  • - Puudub
Varustus ActiveDynamicDynamic PlusLuxuryLuxury Plus
mugavusvarustus
Reguleeritav kiiruspiirik (ASL) 
Pakiruumi kate
Nupust käivitamine
12 V pistikupesa ees
Salongi sisenemise valgustus
Tagumised elektriaknad
Vihmaandur
Valgustusega kindalaegas
Uksetaskud ees
Topsihoidikud ees ja taga
Käetugi konsoolilaekaga
Küljepeeglid: elektrilised ja soojendusega
Hämaraandur
Kohanduv kiirushoidik (ACC)
Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
Elektrooniline seisupidur 
Automaatne üles-alla liikumise funktsioon kõigil elektriakendel
Eesmised elektriaknad
Juhi ja kõrvalistuja abikäepide
Isetumenev tahavaatepeegel
Kahetsooniline automaatne kliimaseade
Juhi ja kõrvalistuja päikesesirm koos peegli ja valgustiga
Käsitsi reguleeritava kõrgusega esituled--
Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem-
Küljepeeglid: elektriliselt kokkuklapitavad-
Taskud juhi- ja kõrvalistme seljatoe tagaküljel-
Lombituled küljepeeglites---
Automaatselt reguleeritava kõrgusega esituled---
Niisutav NanoeTM õhupuhasti ---
istmed ja rool
Elektriliselt reguleeritav nimmetugi juhiistmel
Soojendusega esiistmed
Reguleeritava kõrgusega juhiiste
Käetugi ees
Kallutatav teleskooproolisammas
Suhtega 60 : 40 kokkuklapitavad tagaistmed
Nahkkattega rool
Istmekatted: tekstiil--
Soojendusega rool -
Istmekatted: osaline nahkviimistlus---
Nahkistmed: must14901490149014901490
Istmekatted: nahk-900900490490
Nahkistmed: licorice/beež---15501550
Nahkistmed must/lilla-15201520--
Nahkistmed: must/hall1490----
turva
Nõlvaltstardiabi (HAC)
Ohutuspakett Toyota Safety Sense
Liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA)
LED-päevatuled
Kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
Automaatsed kaugtuled (AHB)
SRS-turvakardinad ees ja taga
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)
Turvavööde eelpingutid ja jõupiirajad
Veojõukontroll (TRC)
Tahavaatekaamera (staatiliste juhistega)
Tagumised LED-pidurituled
Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem (LDA) koos rooli korrigeerimisega 
Kõrgele paigaldatud pidurituli (LED-tüüpi)
Lapselukk
Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS) koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga 
Blokeerumatu pidurisüsteem (ABS) koos elektroonilise pidurdusjõujaotuse (EBD) ja piduriabiga (BA)
Elektriline ja puldiga kesklukustus
Eesmised SRS-külgturvapadjad
Eesmised SRS-turvapadjad
Esitulede pesurid
Esi- ja tagaistmete turvavöö meeldetuletus
Juhi SRS-põlveturvapadi
ISOFIXi istmekinnitid
Immobilisaator
Tagumised halogeen-liittuled--
Eesmised udutuled (pirni-tüüpi) --
Halogeen-esituled--
Bi-LED-esituled---
Tagumised LED-liittuled---
Pimeala monitor (BSM)---
Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus (RCTA)---
Eesmised udutuled (LED-tüüpi)  ---
Lihtne nutikas parkimisabi (lihtne IPA)---
Parkimisandurid ees ja taga---
audio, video, kommunikatsioon
Lisasisend ja USB pistikupesa
Multimeediasüsteem Toyota Touch 2 (8-tollise ekraaniga)
4,2-tolline värviline TFT-universaalnäidik
Haiuimekujuline antenn
6 kõlarit
Bluetooth®-i vabakäesüsteem
Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem690
JBLi esmaklassiline helisüsteem, 9 kõlarit--820-820
disain ja värvid
Tagumine spoiler
Nahkkattega käigukanginupp
Must armatuurlaua ülaosa----
Gunmetal Grey värvi iluliist armatuurlaua ülaosas----
Helesinise valgustusega esiuksed -
Toonklaas tagumistel akendel-
Läikivmust keskpiilar-
Helesinise valgustusega eesmised topsihoidikud -
Kroomitud ukseliist -
Tumelilla armatuurlaua ülaosa---
Must katus---
Anodeeritud sinine iluliist armatuurlaua ülaosas ---
Tumepruun armatuurlaua ülaosa---
Hõbedane iluliist armatuurlaua ülaosas---
Valge metallikvärv, Tokyo punane värv650650650650650
Sport pakett14201420142014201420
Kroompakett620620620620620
Punase kleebise pakett420420420420420
Metallikvärv430430430430430
SUV pakett750750750750750
veljed ja rehvid
Rehviparanduskomplekt
Rehvirõhu hoiatussüsteem (TPWS)
17-tollised valuveljed (5 kodaraga) (215/60R/17)----
18-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (5 topeltkodaraga) (225/50R/18)---
18-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (10 topeltkodaraga) (225/50R/18)---
muu
Tekstiilist põrandamatid
Sõiduki registreerimine autoregistris380380380380380
Lisagarantii 2 aastat469469469469469
Lisagarantii 1 aastat335335335335335
Liiklusohutuspakett sõiduautodel7777777777

Uus Toyota C-HR

Uudne lähenemine crossover’ile!
Toyota mudelivalikus silmapaistev C-HR väljendab Akio Toyoda sihikindlat soovi võimaldada suuremat stiilivabadust ja edendada inseneriloovust, et pakkuda veelgi suuremat sõidunaudingut.

Hind alates 17 990 €