Lemmiklooma lisavarustusAmservi lisavarustuse hulka on lisandunud koeraomanikele abivahendid, millega oma lemmikuid transportida nii, et ei peaks muretsema turvalisuse ja porise ilma pärast.

Amserv ja eestimaise lemmikloomade tarvikute tootja NufNufi koostöös on valminud spetsiaalselt koertele mõeldud autoistme kaitsekate, turvaiste ning turvarihm.

 

 • Auto turvarihm on tugevast ripp-paelast 30-45 cm pikk turvarihm, mis on mõeldud lemmiku kinnitamiseks autos turvavöö külge pakkudes täiendavat turvalisust sõidu ajal. Kinnitatakse tugeva metallist raamkarabiiniga turvavöö ning lemmiku trakside külge, teisalt auto turvavöö külge. Universaalne toode, mis sobib kõikidesse autodesse.
  Hind: 25€

 • Auto turvaiste tagab lemmiku turvalisuse ja mugavuse auto esi- ja tagaistmel või pagasiruumis reisimisel. Iste kinnitub pesa külgedel olevate avade kaudu turvarihmaga tooli külge. Pesa põhjapadi on eemaldatav, et valida just teie lemmikule sobiv kõrgus. 12 cm paksune põhjapadi tõstab lemmiku kõrgemale pakkudes talle võimaluse välja vaadata. Pesa ümbrise ja põhjapadja katet saab lukuga eemaldata. Pesa kattematerjalina on kasutatud vee- ja mustuskindlat PVC kattega materjali, mida on mugav puhastada kas lapiga või kate lukuga eemalda ning käsipesta. Põhi on valmistatud tugevast kraapimis-, niiskus- ja mustuskindlast cordura kangast, mistõttu võib pesa asetada ka otse maapinnale.
  Mõõdud: 50 x 55 cm kõrgus esikülg 20 cm tagakülg 35 cm
  Kattematerjal: 100% PU kraapimis-, vee- ja mustuskindel materjal, väga kerge puhastada
  Sisutäide: niiskusthülgav poroloon
  Hind: 95€

 • Autoistme kaitsekate on tugev kummeeritud põhjaga kate, mis tagab, et ka kõige porisemal ajal neljajalgne reisija ei rikuks ära auto istet ega salongi. Kate kinnitub tagaistmele poolkaares peatugede külge. Seda võib kasutada ka universaalauto pagasiruumi kattena kinnitades selle tagaistme peatugede külge. Kattel on lukk tagaistmel kõrvalreisija jalgade jaoks. Katte külgedel on täiendavad tiivad tagaistme külgede kaitseks või katte pikendamiseks laiemate kui 130 cm tagaistmega autode jaoks. Katte keskel on lukuga avatav 30 cm laiune klapp turvavöö lukule ligipääsemiseks.
  Materjal: 100% PVC
  Hooldus: pesta lahtise vee või niiske lapiga
  Hind: 35€