GR Supra Coupe 2.0 Turbo Pure A/T

Alates

49 990 €

kuumakse al 528 €

Kütusekulu

7.3 l / 100 km

CO2

167 g/km

Värv: Lightning Yellow Prominence Red Black Metallic Ice Gray Metallic Silver Metallic White Metallic

GR Supra

GR Supra Coupe 2.0 Turbo Pure A/T
Alates 49 990 €

GR Supra Coupe 3.0 Turbo Sport A/T
Alates 63 900 €

GR Supra Coupe 3.0 Turbo Premium A/T
Alates 66 900 €

Legend on tagasi

Enam kui 50-aastasel rikkalikul pärandil põhinev Toyota GR Supra pakub kõige puhtakujulisemat elamust. Selle võimsus, tasakaal ja nobedus moodustavad suurepärase kombinatsiooni, mis tähendab ülimat sõidunaudingut.

Condensed Extreme

Condensed Extreme

Toyota GR Supra disainikontseptsioon „Condensed Extreme“ osutab otseselt auto välimusele, mida iseloomustavad pikk kapott, kompaktne kere ja lai rattavahe. Võidusõiduauto aerodünaamikaga ühendatud moodne ja jõuline välimus on isegi paigal seistes selge märk lahjendamata sõiduvõimest.

Supra hing

Supra hing

Sportautode armastajate, filmihuviliste ja arvutimängurite seas legendi staatusesse tõusnud Toyota Supra on omandanud viimase 40 aasta jooksul autondusega seotud popkultuuris kindla koha. Uue Toyota GR Supra põlvnemislugu ulatub lausa 1960. aastatesse ja algab ikoonilisest Toyota 2000GT-st.

Võimas tunne

Võimas tunne

Nii maanteele kui ka ringrajale sobiv Toyota GR Supra 3,0-liitrine kuuesilindriline ridamootor annab sujuvalt võimsust ja reageerib hetkega. Kaksikspiraaliga turbolaaduri, otsesissepritse ja muudetava klapiajastusega mootor arendab võimsust 340 DIN hj ja pöördemomenti 500 Nm, mis võimaldab kiirendada 0-st 100 km/h-ni vaid 4,3 sekundiga ja annab tippkiiruseks 250 km/h.

Ralliautole omane aerodünaamika

TOYOTA GAZOO Racing mängis Toyota GR Supra jõudluse lihvimisel keskset rolli. Rahvusvahelisele motospordikogemusele tuginevas Toyota GR Supra disainis on saavutatud nii optimaalne õhutakistus ja tõstejõud kui ka ideaalne 50:50 kaalujaotus esi- ja tagasilla vahel. Vaata lähemalt GR Supra varustust.

Konfigureeri endale auto