• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Legendaarne hübriidsõiduk. Taaskord.​

  Toyota Prius viis 1997. aastal seeriatootmises oleva hübriidautona autosõidu uuele tasemele. Tänaseks on astutud nutika kujunduse ja tehnoloogia vallas järjekordne samm edasi: tundlikum, säästlikum ja senisest veelgi vaiksem uhiuus Prius annab sellele silmapaistvale Toyota hübriidile taas uue tähenduse.

  • Nutikas kujundus

   Nutikas kujundus

   Priuses on ühendatud uudne kujundus ökonoomsuse, tehnoloogia ja kvaliteediga. Tuntud kolmenurksel siuletil on säilinud silmatorkavalt madal asend, mida täiendavad voolujoonelised LED-tuled, madal kapott ja katusejoon ning vertikaalsed tagumised liittuled, luues tõeliselt pilkupüüdva välimuse. Tipptehnoloogilist moodsat salongi täiustavad pehmed materjalid ja suurepärane viimistlus.

  • Prius juhib. Teised järgnevad.

   Prius juhib. Teised järgnevad.

   Priuse lugu algas 1997. aastal. Esimene seeriatootmises olev hübriid viis sõiduelamuse uuele tasemele. Nüüd on käes järgmine peatükk. Priuses on ühendatud nutikas disain ja tehnoloogia, et pakkuda dünaamilisi sõiduomadusi ja suurepärast juhitavust, mis teevad sellest sõidurõõmu pakkuva ja säästliku auto.

  • Hübriidautode liider

   Hübriidautode liider

   Prius paneb uhiuue hübriidsüsteemi abil aluse uuel tasemel sõiduelamusele. Aku kogub rohkem energiat, mistõttu saab sujuvas vaikses elektrirežiimis sõita kauem. Tänud sujuvale üleminekule tagatakse intuitiivne dünaamiline kiirendus just vajalikul hetkel.

  Tee lähemalt tutvust

  360° sise ja välisvaated

  Lohista hiirega

  Väärt lisavarustus

  Vaata kõiki pakkumisi

  Head pakkumised mudelile