• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Prius+

  Tõeliselt nauditav sõit hübriidiga + 7 istekohta 

  Kujutle, kuidas algab päev Prius+’ga. Pilk maja ees seisvale kolmnurkse siluetiga iludusele paneb sind naeratama, sest ta näeb lihtsalt nii eripärane ja kõrgtehnoloogiline välja. Uue stiilse esiosaga mudel aitab sul hommikule enesekindlalt vastu astuda ning uued LED-esituled valgustavad tõhusalt teed.

  Kombineeritud

  kütusekulu
  alates

  3,3

  l/100km

  CO2 

  emissioon

  76-84

  g/km

  Miks hübriid?

  • Sõbralik nii rahakoti kui keskkonna vastu
  • Liigub linnas peaaegu hääletult
  • Hübriidi akud on alati laetud.

  Hübriidist lähemalt

  • Sujuv hübriidajam

   Sujuv hübriidajam

   Vaata lähemalt, et selgitada välja, mille poolest need inimesed teistest erinevad. Kindlasti ei ole nad seda nägu, nagu ootaks neid ees järjekordne stressi tekitav päev liiklusummikutega linnas. Sujuv ja vaikne hübriidajam avaldab kõigile sõitjatele positiivset mõju ning laseb neil täielikult lõdvestuda.

  • Tipptasemel tehnoloogia

   Tipptasemel tehnoloogia

   Prius+ tipptasemel lahendused muudavad teekonna mugavamaks. Meie nutikad tehnoloogiad, nagu esiklaasinäidik, mis asetab olulisema teabe otse juhi vaatevälja ning nutikas parkimisabi (IPA), on lihtsad ja loogilised. Nii on sõit kogu pere jaoks nauditavam.

  • Paindlikud lahendused

   Paindlikud lahendused

   Prius+ võimaldab valida mitme istmepaigutussüsteemi vahel, muutes sõiduki pakiruumi väga paindlikuks. Vajadust mööda mahutab Prius+ kas seitse inimest kuus käe- ja koolikottidega või viis inimest koos reisikohvritega.

  Tee lähemalt tutvust

  360° sise ja välisvaated

  Lohista hiirega

  Väärt lisavarustus

  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem

  690 €

  Lisa ostukorvi

  Rohkem infot

  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem

  Toyota Touch® 2 & Go navigatsioonisüsteem

  690 €

  Go navigatsioonisüsteem on ideaalne uuendus juhul, kui teie autos on Toyota Touch 2 helisüsteem, kuid puudub navigatsioonisüsteem. Süsteem on integreeritud olemasoleva helisüsteemiga, et pakkuda üleeuroopalist täismõõdus kaartidega navigatsiooni- ja muid kasulikke reisifunktsioone:
  - kergesti kasutatava puuteekraaniga navigatsioonisüsteem;
  - kiire kaardil ja menüüs kerimine ning kaardil suumimine;
  - Lääne-Euroopa kaart;
  - navigeerimisjuhised 14 keeles;
  - sõiduraja suunaja, kiiruspiirang ja ohutuskaamerate teavitused;
  - huvipunktide ja lemmikkohtade andmebaas;
  - Navigatsioonisüsteemi uuendamine internetist allalaadimise ja USB-mälupulga kaudu installimisega;
  - huvipunktide otsimine veebist.

  Hind kehtib uue auto tellimisel.

  Vaata kõiki pakkumisi