GR Yaris 3d Hatchback 1.6 Turbo (261 hp) 4WD M/T Sport

Alates

37 800 €

kuumakse al 396 €

Kütusekulu

8.2 l / 100 km

CO2

186 g/km

Värv: Pure White Platinum Pearl White Precious Black Emotional Red 2

GR Yaris

GR Yaris 3d Hatchback 1.6 Turbo (261 hp) 4WD M/T Sport
Alates 37 800 €

Toyota GR Yaris

Uus GR Yaris on kohal - tule tunneta tõelise ralliauto karakterit

TOYOTA GAZOO Racingu rallimeeskonnaga koostöös sündinud mudelil on kasutusele võetud tehnika viimane sõna – pärast kahekümneaastast pausi on taas kasutusel uuenenud sportnelikveosüsteem GR-FOUR ja vapustav 1,6-liitrine kolmesilindriline turbomootor.

Kerge. Võimas. Meeliülendav. Uus GR Yaris on sündinud WRCst.

Igast küljest peegelduvad võidusõidugeenid

Igast küljest peegelduvad võidusõidugeenid

Koos TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teamiga loodud GR Yaris annab sulle ralliässa enesekindluse. Kerge nelikveosüsteem GR-FOUR kasutab kiirreageerivat kesksidurit ning kaht piiratud libisemisega Torsen-diferentsiaali*, mis oskuslikult jagavad veojõu kõigi rataste vahel. * saadaval Ringrajapaketis.

Uute kõrgusteni küündiv võimsus

Uute kõrgusteni küündiv võimsus

Maailmaklassi võimsusnäitajatega (261 hj ja 360 Nm) uus kolmesilindriline 1,6-liitrine turbomootor reageerib erksalt gaasipedaali vajutusele ning tagab silmapaistva kiirenduse. Toyota kasutab esmakordselt mitmeid uusi kaalu vähendavaid materjale ja juhitavust parandavaid võtteid nagu ainulaadne mootoriplokk, erilised kolvid ning ühe turbiiniga, kuullaagritel pöörlev turbolaadur, mis muudavad GR Yarisega sõitmise tõeliseks elamuseks.

Dünaamika määrab kuju

Dünaamika määrab kuju

GR Yarise ainulaadne kere on kujundatud aerodünaamiliselt, mis tähendab madalamat katusejoont ning sujuvat kupeelikku üldilmet. Süsinikkiust katus ning mitmed alumiiniumpaneelid aitavad madaldada auto raskuskeset ja vähendada kaalu, suurendades seeläbi juhitavust. Lai esivõre rõhutab GR Yarise sportlikku olemust ning aitab võistlusolukorras jahutada pidureid ja mootorit.

Sündinud WRCst

Uus GR Yaris ei ole tavaline kuumpära. WRC teadmiste ja tehnoloogia abil loodud mudeliga sõites on sul iga päev ja igal teel tõelise sportauto tunnetus.

Konfigureeri endale auto