RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Active

Alates

37 350 €

kuumakse al 391 €

Kütusekulu

5.7 l / 100 km

CO2

129 g/km

Värv:

Värv: Hallist perforeeritud nahast istmed (LA10)

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Active
Alates 37 350 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury
Alates 38 550 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Style
Alates 42 200 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Premium
Alates 43 900 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Premium Plus
Alates 48 050 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT Luxury
Alates 41 350 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT Style
Alates 45 100 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT RAV4 ADVENTURE
Alates 46 600 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT Premium
Alates 46 800 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT Premium Plus
Alates 50 900 €

RAV4 Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (222 hp) 4WD e-CVT GR SPORT
Alates 47 600 €

Ei mingeid kompromisse. Toyota RAV4.

Toyota RAV4 on suurepärane kooslus moodsast ja jõulisest linnamaasturist. Vaatamata silmapaistvalt linnalikule välimusele on see auto tänu mootori kõrgele pöördemomendile ja väikesele heitkogusele parim valik igasse keskkonda, olgu tegu siledate linnatänavate või künkliku loodusmaastikuga. Toyota RAV4 annab julguse minna kõikjale.

Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA)

Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA)

Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) platvorm töötati välja parima võimaliku elamuse tagamiseks. Uue platvormi loomine igale mudelile võimaldab Toyotal pakkuda erinevaid sõidukitüüpe eri tüüpi juhtidele – ja luua stiilsemaid autosid, millega sõitmine on veelgi ohutum ja meelierutavam. RAV4 puhul tähendab see hübriidset nelikveolist linnamaasturit, mis tagab loomuliku ja kindla tunnetuse. Selle madal raskuskese ja jäigem kere muudavad juhitavuse linnas lihtsamaks ning pakuvad sõidurõõmu.

On olemas hübriid ja on olemas Toyota hübriid

On olemas hübriid ja on olemas Toyota hübriid

Sõitke ükskõik kus ja kõikjal, nii heite piirnormidega linnades kui ka mitmerealistel maanteedel ja keerulistes oludes külateedel. Uus RAV4 pakub vajalikku võimsust, tegemata järeleandmisi sõiduulatuses või ökonoomsuses. Selle uus 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajam Dynamic Force, millel on ainulaadne iselaadimisvõime, mugavat ja eriti vaikset sõiduelamust. Uhiuus RAV4 hübriid on jõudnud jõudluse ja võimekuse uude ajastusse.

On olemas ohutus ja on olemas meelerahu

On olemas ohutus ja on olemas meelerahu

Standardvarustusse kuuluv ohutuspakett Toyota Safety Sense viib juhi abisüsteemid uuele tasemele. Uus RAV4 mitte ainult ei hoiata teid võimalike ohtude eest – see tegelikult aitab teil neile reageerida. Eelvaate mõnest uuest muljetavaldavast aktiivohutustehnoloogiast ja juhti abistavast süsteemist saate allpool.

Üleni SUV. Üleni hübriid. Ei mingeid kompromisse.

Peale omapärase välimuse ja rafineeritud salongi paistab RAV4 silma oma klassi parima standardvarustusega. Meie kõige mitmekülgsem ja väljapeetum linnamaastur Toyota RAV4 on ühtaegu nii stiilne kui ka praktiline.

Konfigureeri endale auto


RAV4 ADENTURE'i varustustase

Igas olukorras stiilne, ohutu ja võimekas RAV4 paistab silma jõulise välisilme ja moodsa salongiga. Rikkalik valik aktiivohutusfunktsioone pakuvad turvatunnet ja suurendavad juhi enesekindlust

LOODUD IGAKS SEIKLUSEKS

LOODUD IGAKS SEIKLUSEKS

RAV4 ADVENTURE on kompromissitult võimekas, rafineeritud ja säästlik, olles sobilik kaaslane igaks sõiduks. Jõulist välimust toonitavad 19-tollised valuveljed ja laiemad rattakoopad. Keerulistes teeoludes kaitsevad autot spetsiaalsed põhjakaitsmed. Erakordselt selge valgusvihuga udutuled valgustavad suurepäraselt teed ka halva ilma korral. Kahetooniline* värvivalik pakub ohtralt disainilahendusi endale sobiva stiili leidmiseks. RAV4 ADVENTURE on usaldusväärne kaaslane igal teekonnal. * Kere värvitoon Urban Khaki ning katuse, esipiilarite ja tagaspoileri värvitoon Dynamic Grey.

MUGAVUS ENNEKÕIKE

MUGAVUS ENNEKÕIKE

RAV4 ADVENTURE pakub võrreldamatut mugavust, kuhu iganes teekond viib. Vaikse, avara ning stiilse salongi iga detail on hoolikalt läbimõeldud. Elegantsed, oranžide tepingute ja uudse hulknurgamustriga nahast sportistmed on suured ja mugavad. Uued USB-C pistikuühendused võimaldavad muretult laadida nutiseadmeid ning aknalülitid on efektselt valgustatud.

TUNNEB END LINNALIIKLUSES KODUSELT

TUNNEB END LINNALIIKLUSES KODUSELT

RAV4 ADVENTURE uudsed matthallid 19-tollised valuveljed on tugevad, kerged ja vastupidavad, et taluda nii karmi maastikku kui ka pakkuda sujuvat sõitu linnateedel.


Sportlik ja maitsekas

Miks ei võiks sportlik olla maitsekas? TOYOTA GAZOO Racingust inspireeritud RAV4 GR SPORT sõidab nagu unelmate auto ja näeb sealjuures erakordselt hea välja.