• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

     

  ÖKONOOMSED LAHENDUSED ÄRIKLIENDILE       

    

  Lahendused ärikliendile

    

    

    

  ÄRIKLIENDI TEENUSED

     

  TOYOTA EXTRACARE LISAGARANTII
      
  Extracare’i teenus pakub võimalust pikendada garantiid kuni viie aastani. See tähendab, et garantii kehtib kogu sõiduki omamise perioodi vältel ning seega väldid ettenägematuid kulusid.

  TOYOTA LIISING
      
  Lihtne ja kiire liising, millesse saad lisada lisavarustuse, rehvide vahetuse ja hoiustamise ning korralised hooldused ja lisagarantii.

    

    

  24 H TOYOTA EUROCARE’I AUTOABI EUROOPA LIIDUS

      

  Tasuta kolmeaastane üleeuroopaline maanteeabi paljude ettenägematute olukordade tarbeks.  

  TOYOTA KINDLUSTUS

      

  Tasuta autoabi ja asendusauto teenusega kindlustus, millega võid kindel olla, et õnnetusjuhtumi korral taastatakse auto originaalvaruosadega ja säilib garantii.

    

    

  TOYOTA EXPRESS SERVICE

      
  Tavahoolduse hinnaga kiirhooldus, mis säästab Sinu kallist aega, kuna sõiduki juures töötavad korraga kaks mehaanikut ning hooldusele kulub maksimaalselt üks tund.  

  GARANTII

      

  Ulatuslik garantii kõigile Toyota sõidukitele terves Euroopas ning hübriididele aku lisakaitse kuni 10 aasta täitumiseni.

     

  Leia lähim Amservi esindus                   Vaata mudelivalikut

   

         

    

     

  MIKS TOYOTA BUSINESS PLUS?

  TOYOTA KVALITEET, VASTUPIDAVUS JA TÖÖKINDLUS

                                                                                                                                                                                                           

  Töökindel mootor ja osad teevad Toyotast odavalt ülalpeetava sõiduki. Meie mudelitel on suur jääkväärtus ja väikesed hoolduskulud.

  Kvaliteet on olnud Toyota jaoks alati esmatähtis, tänu millele on Toyota AutoBild TÜV kvaliteediauhinna võitja 6. aastat järjest. TÜVi auhinda antakse välja kliendi rahulolu, sõidukite töökindluse ja vastupidavuse põhjal.

                        

  Toyota Business Plus 

    

  Ühtlasi oli Toyota Balti riikides 2014. aastal TNS Emori korraldatud Car Brand Healthi küsitluse järgi kvaliteedi ja töökindluse poolest hinnanguliselt parim automark. Eestis oli Toyota esikohal nii suurepärase edasimüüjate võrgustiku kui ka hea järelteeninduse kategoorias. Toyotal oli liidripositsioon ka lojaalsuses – suurim osa senistest margiomanikest jääksid sellele truuks ka järgmist autot ostes.

          

  Toyota Business Plus

       

  HÜBRIIDI EELISED ETTEVÕTTE JAOKS

    

  Toyota hübriidid on ettevõttele tulusad. Neil on oma klassi väikseimad ülalpidamiskulud, hulgaliselt funktsioone standardvarustuses ning väga väike CO2-heitkogus. 

  Meie hübriidmudelite osad, näiteks piduriklotsid ja -kettad, kuluvad vähem ning uute sõidukitega kaasneb viieaastane / 100 000 km* garantii.

     

  Pärast iga-aastase hübriidi korrasoleku kontrolli läbimist saab hübriidakudele valida kuni sõiduki 10. sünnipäevani veel üheaastase / 15 000 km* pikendatud garantii.

  * Olenevalt sellest, kumb täitub esimesena.

    

  Toyota Business Pluss

  LAI MÜÜGI- JA HOOLDUSVÕRGUSTIK

       

  Üle Eesti asuvad Amservi täisteeninduskeskused, kust jõuab vajaduse korral kiirelt ja mugavalt läbi käia kas või lõunapausi ajal.

  Amservis on äriklientide teenindamiseks Toyota Business Plus meeskond ja kogenud spetsialistid, kes mõistavad pikaajalise kliendisuhte tähtsust.

  Pikaajalised kogemused on muutnud meie oskused professionaalsuse standardiks. Pakume oma kliendile posiiivset elamust ja kogemust talle sobivate toodete ning tipptasemel teeninduse kaudu.  


  VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

  Kati Maripuu

  Toyota Business Plus

  kliendisuhete juht/kvaliteedijuht

  Telefon: 5624 7561

  kati.maripuu@amserv.ee

  Silvo Loomet

  Toyota Business Plus

  osakonna müügijuht

  Telefon: 523 0247

  silvo.loomet@amserv.ee

  Tanel Laide

  Toyota Business Plus

  osakonna müügijuht

  Telefon: 5308 8814

  tanel.laide@amserv.ee

  Villi Tõld 

  Toyota Business Plus

  osakonna müügijuht

  Telefon: 509 6691

  villi.told@amserv.ee

  Margus Nõmmik

  Toyota Business Plus

  osakonna juhataja

  Telefon: 501 2711

  margus.nommik@amserv.ee

     

  Lahendused ärikliendile