• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Toyota Safety Sense koosneb viiest uudsest aktiivohutustehnoloogiast: kokkupõrke ennetussüsteem või kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem, automaatsed kaugtuled, liiklusmärkide jälgimise süsteem ja kohanduv kiirushoidik. Eesmärk on vähendada liiklusõnnetuste arvu niipalju kui võimalik, aidates seeläbi luua kõigi jaoks ohutuma sõidukeskkonna ning toetades sind igapäevase teekonna läbimisel. 

    

  Meie juures oled kindlates kätes

  Elutee on pikk, ettearvamatu ja imeline ning Toyota soovib aidata seda sellisena hoida, viies sind ühest kogemusest teiseni ohutult ja kindlalt. Aastakümnete jooksul kogutud teadmised autondusest ja põhjalikud ühisuuringud tagavad selle, et iga uus Toyota pole mitte ainult tegutsemisvalmis, vaid sellele võib loota siis, kui vajad seda kõige enam, ning isegi siis, kui arvad, et ei vaja seda.

  •  Hädaohust päästmine

   Autoroolis olles loodad vaistlikult kolmele oskusele: äratundmine, otsustusvõime ja manööverdamine. Uued Toyota mudelid toetavad neid oskusi, aidates ära hoida ohtu kujutavaid olukordi. Kõnealustel aktiivsetel funktsioonidel – sh ABS, piduriabi, veojõukontroll ja Toyota Safety Sense – on suur osa Toyota-poolses ohutuse tagamises ning nende lõppeesmärk on liiklusõnnetusi täielikult vältida ja luua.

  Toyota Safety Sense

  Et nautida roolis olles turva- ja kindlustunnet, oleme välja töötanud uued aktiivohutussüsteemid Toyota Safety Sense, mis on loodud hoidma sind ja sinu kaasreisijaid väljaspool hädaohtu: väikesel kiirusel aitab Toyota Safety Sense vältida kokkupõrkeid täielikult, ent suurematel kiirustel püüab see vähendada kokkupõrkega kaasnevaid raskeid tagajärgi.

  Kokkupõrke ennetussüsteem 

  Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab kaamera ja laseri abil eesliikuvad sõidukid. 
  Tehniline nimetus: avariieelne ohutussüsteem.

  Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem 

  Toyota Safety Sense’i sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem, mis tuvastab kaamera abil teemärgised.

  Automaatsed kaugtuled  

  Toyota Safety Sense’i automaatsed kaugtuled on loodud parandama öisel ajal nähtavust kõigi liiklejate jaoks. Kaamera tuvastab vastutulevate sõidukite ja eesolevate liiklejate tuled.

  Liiklusmärkide jälgmise süsteem 

  Toyota Safety Sense’i liiklusmärkide jälgmise süsteem jälgib eesolevaid liiklusmärke, kuvades vajaliku teabe, nt suurima lubatud sõidukiiruse või möödasõidu keelud, selgelt värvilisel TFT-ekraanil.

  Jalakäijate tuvastamise funktsioon  

  Toyota Safety Sense’i kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga tuvastab võimaliku jalakäijatega kokkupõrke ohu kaamera ja radari abil.

  Kohanduv kiirushoidik

  Toyota Safety Sense’i juurde kuuluv kohanduv kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet.

  Kõigeks valmis

  Selliste funktsioonide nagu kokkupõrkejõudu neelavad kerekonstruktsioonid, turvakabiinid, -padjad ja -vööd ning kaelavigastuste ohtu vähendavad istmed pidevaks täiustamiseks matkime tegelike avariiandmete põhjal kokkupõrkeid, teeme põhjalikke analüüse ja seame sihiks parimad ohutustulemused ning samal ajal täidame rahvusvaheliste ohutusstandardite ja -hindamiste nõudeid ning koguni ületame neid.​

  • Hoolitseme sinu ja sinu Toyota eest

   Meie sõidukeid loetakse planeedi kõige töökindlamate ja ohutumate hulka. See on kahtlemata suur tunnustus. Veelgi tähelepanuväärsemaks muudab selle fakt, et me valmistame ligikaudu kümme miljonit autot aastas. Et aidata sul hoida oma sõidukit ideaalses töökorras ning pakkuda sulle mugavat ja sujuvat teenindust, oleme koostanud terve hulga juhiseid, mis hõlbustavad sinu ja sinu Toyota eest hoolitsemist („Autojuhi meelespea”). Loodame, et sul on neist kasu.

   „Autojuhi meelespea” - loe siit