• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Tehnoülevaatus

  Tehniliselt korras auto on turvaline nii auto kasutajale kui ka teistele liiklejaile. Sõiduki vale seadistus ja hooldamata jätmine kahjustab lisaks sõiduki mootorile ka keskkonda.

  Amservi tehnoülevaatuspunktidesse võid tulla ükskõik kus registreeritud sõidukiga.

  Meie TallinnasPärnus, Paides ja Viljandis asuvad ülevaatuspunktid teevad nii korralisi kui ka erakorralisi ülevaatuseid sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele ja haagistele. Kordusülevaatuse tegemiseks pöördu samasse kohta, kus kordusülevaatus määrati.

  Traktorite ja teiste põllutöömasinate tehnoülevaatuse saad lasta teha meie Paide ja Viljandi ülevaatuspunktis.

  Mis aitab tagada õnnestunud ülevaatuse?

  Enne tehnoülevaatust veendu, et:

  • Sul on kaasas isikut tõendav dokument ja auto registreerimistunnistus,
  • autos on nõuetele vastav autoapteek, töökorras ja taadeldud tulekustuti ning tõkiskingad,
  • tehasetähis ehk VIN-number on hästi loetav,
  • välisvalgustid, helisignaal ja käsipidur on töökorras,
  • esiklaasis pole mõrasid,
  • sõiduki keres pole mõlke ning liialt roosteplekke.

  Tulekustutit on võimalik kontrollida ja taadelda ka tehnoülevaatuse ajal või muul ajal kõigis Amservi esindustes. Tulekustutit peab kontrollima vähemalt korra aastas. Kõige mugavam on seda teha korraliste hooldustööde või remondi käigus.

  Kui kahtled, kas Su auto ikka vastab kõigile tehnonõuetele, lase auto enne ülevaatust lähimas Amservi esinduses üle kontrollida. Anname Sulle detailse ülevaate auto tehnilisest seisukorrast ja teeme soovi korral ka remonttööde kalkulatsiooni.

  Tehnoülevaatuse jaoks vajalikud dokumendid

  • sõiduki registreerimistunnistust või selle B-osa;
  • Sinu juhiluba;
  • eelmise ülevaatuse kontrollkaarti, kui tegemist on kordusülevaatusega;
  • sõiduki tehnoseisundi kontrollimise akti, kui tood sõiduki erakorralisele ülevaatusele;
  • vanasõidukiks tunnistamise akti, kui tood ülevaatusele vanasõiduki;
  • taksomeetri kohandamistunnistust, kui tegemist on taksoga.