• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  • Toyota originaalgarantii

   Soovime, et saaksid alati oma tegemistes Toyota peale kindel olla. Seepärast loome sõidukeid, mis vastavad kõige kõrgematele nõudmistele.

   Tutvu garantiitingimustega

  • Extracare'i lisagarantii

   Pikenda oma Toyota garantiid ühe või kahe aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast Toyota originaalgarantii kehtivuse lõppemist.

   Vaata lähemalt 

  • Eurocare maanteeabi

   Toyota Eurocare'i tasuta maanteeabi teenus kehtib sinu Toyotale terve garantiiaja jooksul.

   Loe lähemalt

  • Amserv Autoabi 

   24h Amserv Autoabi aitab Sind ootamatutes olukordades.

   Vaata lähemalt

  10-aastane hübriidi veojõuaku garantii

  Loe lähemalt hübriidaku 10 aastase grantii kohta siit.

  Garantiiremont

  Pea meeles:

  • Garantii kehtib vaid juhul, kui lased kõik vajalikud hooldus- ja remonttööd teha õigel ajal selleks volitatud teeninduskeskustes ning tööd kajastuvad ka hooldusraamatus;
  • Garantii kehtib vaid materjali- ja valmistusvigade korral;
  • Garantii ei kehti, kui viga on tekkinud sõiduki väärast kasutamisest;
  • Garantii kaotab kehtivuse, kui muudad sõiduki ehitust;
  • Sõiduki rehvidele kehtib eraldi garantii, mille annab rehvide valmistaja.

   Garantiiremont on tasuta. Auto garantiiremondi korral ei ole vaja tasuda ei varuosade ega töötundide eest.

   Kuid tuleb arvestada, et defektsete osade asendamise või parandamise üle otsustab meie kvalifitseeritud tehnik. Sõiduki müümise korral jääb garantii kehtima, kandudes tasuta edasi uuele omanikule.

  Toyota tagasikutsutavate sõidukite kontroll

  Vaata kiirelt ja mugavalt, kas sinu Toyota kuulub tagasikutsumiskampaania alla. Enne alustamist aga vaata, et sul oleks käepärast järgmine teave - sinu sõiduki tehasetähis (VIN-kood). Selle teabe leiad oma autost ja sõiduki registreerimisdokumendist.
   
  Kontrolli oma Toyotat siit 
  Kui sinu Toyota kuulub tagasikutsutavate sõidukite hulga, siis broneeri aeg kontrolliks siin