Klaasikahjud ja täkked

Oma Toyotaga sõitmisel soovid teada, kas võid olla kindel, et sinu sõiduki tuuleklaas tagab suurepärase nähtavuse ja kaitseb loodusjõudude eest

Tuuleklaasi kahjustumisel võid loota Toyota volitatud remonditöökojale, kes vaatab hoolikalt üle, kas sinu sõiduki tuuleklaas tuleks parandada või välja vahetada.
Selle tagamine, et sinu Toyotale paigaldatakse kvaliteetne tuuleklaas, on oluline sinu ja sinu kaassõitjate ohutuse tagamisel – ohutuskatsed tõestavad pidevalt, et Toyota originaaltuuleklaasid on parima kvaliteediga.

Me ei katseta mitte ainult tuuleklaaside vastupidavust ja tugevust, vaid tagame ka selle, et need pakuvad suurepärast nähtavust. Selleks teeme katsetusi võimalike klaaspinna deformatsioonide suhtes, millega võivad kaasneda optilised moonutused.

Miks parandada ja vahetada Toyota esiklaas ainult ametlikus Toyota esinduses?

Võid Toyota originaaltuuleklaasidele kindel olla


Parem ohutus- Lisaks loodusjõudude eest kaitsmisele aitab Toyota originaaltuuleklaas vältida raskeid vigastusi kokkupõrke korral.
Suurepärane kvaliteet- Toyota originaaltuuleklaasid pakuvad akustilist ja termilist mugavust, UV-kiirte filtreerimist ja head optilist kvaliteeti suurepärase nähtavuse tagamiseks.
Ideaalne sobivus- Meie tuuleklaasid on valmistatud spetsiaalselt Toyota sõidukite jaoks ja on optimeeritud ühendamiseks ohutussüsteemiga Toyota Safety Sense. 

Kui sinu sõiduki tuuleklaas vajab parandamist või väljavahetamist, on meie Toyota volitatud remonditöökojad valmis aitama. Kuna väljaõppinud mehaanikud tunnevad sinu Toyotat paremini kui keegi muu, võid olla kindel, et remonditööd tehakse meie rangete standardite kohaselt, tagades sinu täieliku meelerahu teel olles