• Sulge

  Sinu lisavarustus

   Ostukorvi summa: 0
   Kuumakse alates 0

   Finantseeritav summa: 100-3000 EUR Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest) Lepingutasu (km-ga): 15 EUR Lepinguperiood: 6-48 kuud Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

   Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

  • Autode võrdlus

   Võrdlusesse saad korraga lisada 3 autot

  Tasuta visuaalne kontroll

  Teostame Sinu Toyotale TASUTA visuaalse turvakontrolli

  Koos hooldusega pakume Amservi klientidele võimalust lasta oma Toyotale teostada ka tasuta visuaalne turvakontroll!

  Miks seda vaja on ja millest see koosneb?

  Ohutuse tagamiseks on äärmiselt oluline, et kõik süsteemid, kojameestest tuledeni oleksid suurepärases töökorras. Meie kontrollime need üle, et Sina saaksid südamerahuga oma teekonda nautida!

  Ülevaatuse järel saad kirjaliku akti koos selgitusega järgmiste osade seisukorra kohta:

  • Põrandamattide seisukord ja sobivus – ülevaatuse käigus veendutakse, et matid ei sega auto pedaalide kasutamist; 

  • Esiklaasi seisukord – antakse nõu jälgimist või parandamist vajavate kriimustuste või täkete kohta; 

  • Klaasipuhasti harjade ja mehhanismi seisukord – ülevaatuse käigus veendutakse, et klaasipuhastid ei vibreeri, hüple ega vea triipe esiklaasile; 

  • Rehvide seisukord – kontrollitakse iga rehvi turvist, veendumaks, et teel oleks tagatud õige haarduvus ja pidurdusmaa; 

  • Kere seisukord – ülevaatuse käigus antakse teile nõu kriimustuste kohta; 

  • Kõikide tulede seisukord – ülevaatuse käigus veendutakse, et kõik tuled on töökorras.

  Koostatud aktis on üksikasjalikult kirjeldatud sinu auto seisukorda, põhjalikult selgitatud tähelepanu vajavaid kohti ja tehtud kokkuvõte sellest, kui palju tööd see nõuab ning kui palju raha ja aega selleks kulub.

  Amservi klientide jaoks on turvakontroll tasuta koos korralise hooldusega!

  Aega broneerides linnuta lisateenuste loetelust kindlasti ka "Tasuta visuaalne kontroll".

  Teenust pakuvad Amserv Järve, Amserv PärnuAmserv Paide, Amserv Viljandi ja Amserv Tähe esindus.