Toyota originaalgarantii

Toyota originaalgarantii

Meie prioriteediks on alati kliendi rahulolu. Meie jaoks on oluline, et saaksid loota oma Toyotale mistahes hetkel ja olukorras.

Toyota panustab iga auto tootmisse nii palju aega ja hinge, et anname julgelt oma autodega kaasa viieaastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabiteenuse. See tähendab, et võid teha oma igapäevasõite täiesti muretult ning kui peaksid vajama meie professionaalset abi, oleme sinu jaoks alati olemas.

Lühidalt garantiist:

5-aastane garantii*

Me anname sinu Toyotale garantii viieks aastaks või kuni 150 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Garantii koosneb 3-aastasest või kuni 100 000 km tehasegarantiist ning 2-aastasest või kuni 150 000 km Extracare lisagarantiist. 

Kõikidele PROACE’i mudelitele kehtib garantii 5 aastat või kuni 200 000 km. Garantii koosneb 3-aastasest või kuni 100 000 km tehasegarantiist ning 2-aastasest või kuni 200 000 km Extracare lisagarantiist. 

5-aastane garantii kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2020.

Hübriidi aku 10-aastane garantii*

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi aku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras.

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi aku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab aku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi aku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses on sinu jaoks tasuta.

10-aastane maanteeabi*

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni.
Maanteeabi sisaldab nii sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2020.

12-aastane korrosioonigarantii*

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

PROACE’idele ja Hiluxi kabiinile kehtib 6-aastane korrosioonigarantii. Hiluxi kastile kehtib 3-aastane korrosioonigarantii.

3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii*

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.

TOYOTA PLUSi kasutatud sõidukite garantii ja maanteeabi 24 kuuks*

TOYOTA PLUSi kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida sa kasutatud auto soetamise puhul ootad ning vajad. Lisaks anname sulle ka täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid.

3-aastane garantii Toyota originaallisavarustusele*

Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.

* Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta meiega ühendust.