Extracare lisagarantii

Pikenda oma Toyota garantiid ühe või kahe aasta võrra

Kui võtad Toyota Extracare’i pikendatud garantii, saad jätkata mitmekülgset sõiduki garantii ja täieliku meelerahu nautimist. Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota Extracare’i lisagarantiiga kaasnevad eelised kajastavad meie pühendumust seista sinu heaolu eest ajal, mil omad Toyota sõidukit. Meie eesmärk on tagada, et sinu sõiduk oleks turvaline ja usaldusväärne ning vastaks sinu ootustele.

Sinu Toyota standardne garantii lõpeb pärast kolme aastat või 100 000 kilomeetrit (kumb saabub enne), kuid Extracare’i pikendatud garantiiga saad hinge tõmmata, teades, et sinu sõiduk on pikemat aega täielikult kaetud.

Mida pead teadma?

Toyota pakub sõidukitele, mille iga on alla 3 aastat, läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Toyota hooldusprogrammiga, võimalust pikendada sõiduki garantiid kuni kahe aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast Toyota originaalgarantii kehtivuse lõppemist. Omaniku vahetumise korral jääb pikendatud garantii garantiiperioodi ajaks seotuks Toyota sõidukiga tingimusel, et sõidukit hooldatakse kooskõlas tootja soovitustega.

Toyota Extracare’i pikendatud garantii annab sulle täieliku meelerahu alljärgneva abil:​

Vähemalt 12-kuuline ilma läbisõidupiiranguta lisagarantii

Kaetud osade asendamine või parandamine

Toyota Eurocare 24h autoabi teenus

Kui palju Toyota Extracare maksab?Toyota Extracare'i garantiitingimused
Vaata lähemalt Toyota Extracare'i garantiitingimusi SIIN

Vaata lähemalt Toyota Extracare'i garantiitingimusi Proace mudelitele SIIN