Uus Corolla sedaan

AVASTA UUS COROLLA SEDAAN

Erksam. Nutikam. Turvalisem.

  

Heida esimene pilk uuele täiustatud Corolla sedaanile. Intuitiivne tehnoloogia ja viienda põlvkonna hübriidajam pakuvad veelgi suuremat sõidurõõmu ning rafineeritud välimus ja sõitjateruumi stiilne kujundus muudavad kõigi lemmiku Toyota paremaks kui kunagi varem. Ole teistest sammuke ees ja ära maga uue Corolla sedaani turuletoomist maha.SILMAPAISTEV STIIL

Piisab ühest pilgust Toyota Corolla sedaanile, et märgata selle selgelt äratuntavat välimust koos pilkupüüdva uue iluvõre ja julgete Bi-LED-esituledega. Muuda oma sedaan veelgi pilkupüüdvamaks meie kahetoonilise värvivalikuga.


ISTU MUGAVALT JA LÕÕGASTU

Läbimõeldud tehnoloogiat ja igale reisijale oma klassi parimat mugavust pakkuv Corolla sedaan on disainitud Sinu huve silmas pidades. 

 • STIILITUNNETUS

  Kui Sa arvad, et Corolla sedaan näeb väljast hea välja, siis oota vaid, kuni autosse istud. Meie disainerid on kombineerinud kvaliteetseid materjale, mis näevad koos lihtsalt rabavad välja – ja ühtlasi loovad meeldiva tekstuuride mitmekesisuse. Stiilsed istmed täiendavad välimust ideaalselt. Miski ei mõjuta ruumi rohkem kui valgus ning Corollas leidub salongivalgustust kõikjal sõitjateruumis. Valgus on jaheda sinise ja valge varjundiga, andes sõitjateruumile stiilse ja rafineeritud ilme. See on üks paljudest peentest täiustustest, mis teeb sellest auto, kus soovid ka lihtsalt aega veeta.

 • TEHNOLOOGIA KOGU ELUKS

  Intuitiivne info- ja meelelahutussüsteem võib muuta iga sõidu elamuseks. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Saad nautida sujuvat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning reaalajas liiklusteavet. Uue 10,5-tollise puuteekraani kaudu saad kasutada rakendusi Apple CarPlay™ ja Android Auto™ ja pääsed juurde nii oma nutitelefoni lemmikrakendustele kui ka rikkalikule sõiduteabele. Juhi näidikupaneelil on nüüd uus 12,3-tolline universaalnäidik, mida saab kohandada juhi eelistuste järgi neljas režiimis: Casual, Smart, Sport ja Touch.

 • SÕIDURÕÕM

  Toyota hübriidautodega on rõõm sõita. Nad on uskumatult sujuvad ja väga erksad ning linnas sõites naudid täiselektrilise sõiduki õndsat vaikust. Samuti säästavad need sõidukid kütust ja vähendavad heitkoguseid, ent sõita on nendega sama lihtne nagu tavaautoga. Kuna nad on iselaadivad, ei pea Sa neid kunagi vooluvõrku ühendama. Seega pole ime, et üle 12 miljoni juhi kogu maailmas on valinud Toyota hübriidauto.

 • AVASTA SÕIDURÕÕM

  Kõigi GR SPORTI mudelite jõuallikas on uuenduslik täishübriidajam. Naudi 1.8- või 2.0-liitrise hübriidmootori suurt võimsust ja head kiirendust koos väikse kütusekulu ja CO₂ heitkogusega. Toyota uus veermikuarhitektuur (TNGA) tagab nauditava sõiduelamuse pakkumiseks fantastilise juhitavuse ja madala raskuskeskme.

 • LOO OMA TOYOTAGA ÜHENDUS KÕIKJALT

  Nutikas kokpit hoiab kõik Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis. Sõitmise hõlbustamiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyT kannab hoolt kõige muu eest. Ühe nupuvajutusega saad jälgida sõite, planeerida hooldust või koguni parandada oma hübriidautoga sõitmise stiili. Saad kaugjuhitava kliimaseadme ajastada autot enne sõitu jahutama või soojendama