Garantii ja maanteeabi

Vali kategooriad, kuhu Sinu auto kuulub ja meie näitame kõiki Sinu auto garantiivõimalusi


Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Toyota Proace-il on OMMS luger, mis näitab hoolduseni jäänud sõiduulatust kilomeetrites.
Kui süttib hooldustuli, tuleb pöörduda teenindusse. Kui autol täitub hooldevälp kilometraaži või aja täitudes (vt „Tutvu tingimustega lähemalt“),
tuleb minna korralisse teenindusse. Kui eirata hooldustuld, süttib mootorituli ning vähendatakse mootori võimsust.
Õigeaegselt teostamata hooldus katkestab koheselt (lisa)garantii.
Tutvu tingimustega lähemalt.

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

* Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.

Uuele autole paigaldatud Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.
 

Toyota Approved kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida Sa kasutatud auto soetamise puhul ootad ning vajad. Lisaks anname Sulle ka täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid. Toyota Approved lisagarantii võib hõlmata vaid Euroopas müüdud, Euroopa turu jaoks toodetud Toyota sõidukeid, mis on ostetud Euroopast Toyota ametlikust esindusest, mille esimese registreerimise kuupäevast on möödas vähem kui 10 aastat ja läbisõit on alla 185 000 km.

Igale uuele ja kasutatud Toyotale kehtib Toyota Relax garantii kuni 10 aastat. Selle 10-aastase perioodi sisse kuulub uue auto puhul Toyota 3-aastane tootjagarantii, mis hakkab kehtima sõiduki registreerimiskuupäeval. Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii, kui ka edasised korralised hooldused tehakse Toyota edasimüüja juures. Iga Toyota esinduses tehtud hooldusega kaasneb täiendav 12-kuuline garantii ja seda kuni sõiduki 185 000 kilomeetrise läbisõiduni või 10 aasta vanuseks saamiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Kohe, kui hoolduste vahemik ületab soovitatud aja või kilometraaži (üldjuhul 12 kuud või 15 000 km), lõpeb Toyota Relax garantii kehtivus.

* Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siit.

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi veojõuaku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et Sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras. Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses hoolduse teostamisel on Sinu jaoks tasuta.

* Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2019.

Enne 01.01.2019 Euroopa Liidust ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset saab pikendada lisatasu eest veel kuni 5 aastaks pärast hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat/ 100 000 km) lõppemist, kui autot hooldatakse regulaarselt Toyota esinduses ning hoolduse käigus vaadatakse üle ka hübriidsüsteem.

Garantii katab kõik tootmisvigade tõttu tekkinud hübriidsüsteemi komponentide ja hübriidi veojõuaku rikked, mis tekivad tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib 5 aastat või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Tagab meelerahu peale tehasegarantii lõppemist
Toyota hübriidsõiduki üheks oluliseks osaks on kõrgepingeaku. Kõrgepingeaku lisakaitse tagab sulle meelerahu ja sõidunaudingu veel paljudeks aastateks peale tehasegarantii lõppemist. Lisaks aitab see hoida sinu hübriidsõiduki järelturuväärtust.
Sõitke ja nautige oma Toyota hübriidi täielikus meelerahus isegi pärast auto garantii lõppemist. Lisakaitse saamiseks kõrgepingeakule teostame sinu Toyota hübriidsüsteemi ülevaatuse, mille käigus hindame:
1. Kõrgepingeaku jõudlust
2. Veojõumootorite tõhusust
3. Jahutusseadmete tööd

Kui ülevaatus kinnitab hübriidsüsteemi korrasolekut, siis väljastatakse kõrgepingeakule lisakaitse tunnistus, mis kehtib väljastamise hetkest 1 aasta või järgmised 15 000 km. Kui selgub, et hübriidsüsteem ei ole korras, siis koostame remondipakkumuse. Remondijärgne korduvülevaatus on tasuta.

Hübriidi aku lisakaitset saab taodelda ükskõik millisel ajahetkel peale sõiduki hübriidkomponentide garantiiaja lõppemist kuni 10 aasta täitumiseni sõiduki esmase registreerimise kuupäevast.
Hübriidi aku lisakaitse soovituslik jaemüügihind: 49 €.
Sisaldab: hübriidsüsteemi ülevaatust (kuni 45 min), kõrgepingeaku lisakaitse tunnistust ja käibemaksu.

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib Sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni. Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.
Tutvu tingimustega.

Eestis helista numbril: 800 44 11
Välismaal helista numbril: +372 650 98 99

* Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota ametlikust esindusest alates 01.01.2020.

Amserv Autoabi kehtib koos Amserv Kindlustusega

Aitame Sind järgmistel juhtudel:
• Vahetame purunenud rehvi, vajadusel pukseerime auto töökotta.
• Tuleme ja vahetame pimedal ajal läbi põlenud autotulede pirnid.
• Tuleme ja avame uksed, kui autovõtmed on kadunud või autosse luku taha jäänud.
• Selgitame välja, kas armatuurlaual süttinud õlituli tähendab vajadust lisada õli või tuleb auto viia töökotta.
• Pukseerime auto lähimasse töökotta, kui auto ei sõida vale kütuse või talvel külmunud kütuse tõttu.
• Toome lisakütuse, et saaksid lähimasse tanklasse sõita, kui kütus on otsa saanud, tasuda tuleb üksnes kütuse eest.
Aitame auto teele tagasi ja vajadusel pukseerime soovitud kohta, kui auto on libedaga või metsloomale otsasõidu vältimiseks teelt välja sõitnud.
• Aitame sõiduki käivitada või pukseerime töökotta, kui autol on aku tühi.
• Aitame vormistada avarii korral vajalikud dokumendid ja pakume abi pukseerimisel.

Tutvu täielike kindlustustingimustega siit.
Amserv Autoabi 24h 6 233 233

Elektrisõidukite veojõuaku garantii katab aku mahutavuse vähenemise alla 70% selle algsest mahust ja kestab kuni 8 aastat alates sõiduki esmaregistreerimise kuupäevast või kuni 160 000 km läbisõiduni (olenevalt sellest, kumb saabub varem; esimesel aastal piiramatu).

Toyota bZ4X-i veojõuakule pakume lisaks pikendatud garantiid kuni 10 aastat, mis hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või kuni 160 000 kilomeetrit, ning kui pärast selle lõppemist järgitakse Toyota hooldusprogrammi ja tehakse kõik nõutud hooldustööd Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest. Veojõuaku garantii pikeneb 1 aasta või 15 000 km võrra (olenevalt sellest, kumb saabub varem) alates igast aktiveerimisest.